• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav ljudi

mario 22

Novi član
Tu od
11 Lip 2011
Poruka
27
ja sam iz međimurja ,zovem se mario bavim se nesto sitno sa poljoprivredom imam dosta strojeva ...registrirao sam se jer trebam malu pomoc :supz: krecem u izradu hidraulicnog cjepaca za drva a vidim da ovdje ima iskusnih ljudi pa tko moze par savjeta nek se javi.... pozdrav svima jos jednom
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!., čitamo se ...
 

mario 22

Novi član
Tu od
11 Lip 2011
Poruka
27
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!., čitamo se ...

lip pozdrav i tebi citao sam dosta tema na ovom forumu i dosta toga za te H-kalace :rolleyess: evo sta sam imao u planu za nabavit razvodnik protoka 80 l sa dvije brzine protoka (sad neznam dali bi bio bolji automatski ili poluautomatski)....pumpa sa ubrzivacem 1:3,8 protoka 35 litara i hidraulicni cilindar 95/80/50 hoda 1000mm ili mozda jos jaci i dulji ....ako znas nekoga ko se razumije u to javi mi:prayer:
 
V

vedo

Guest
Veliki pozdrav i dobro došao :mrgreen: :supz: :gitarist:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša................:partyman::partyman:
 

mario 22

Novi član
Tu od
11 Lip 2011
Poruka
27
Veliki pozdrav i dobro došao :mrgreen: :supz: :gitarist:

:lol::lol: nemoj me nasmijavat sa imt nemam bas dobra iskustva sa tim traktorima inace imam 540 ali samo stoji u garazi :madmana: sve je ispravno ali nemogu ga smislit sve sto radim ,radim sa torpedo 45 bez ikakvih problema:gitarist:
 
Na vrh