• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav ljudi...

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Bok...
Ja sam Valentino,dolazim iz jednog malog sela Slivonja jarek udaljen 4,5 km od krapinskih toplica. :finga:
Imam 15 godina (nadam se da me necete izbacit sada) ,vozim traktor od svoje 7. godine.
Od strojeva imam IMT 533 DeLuxe (mašina od MF 35),trokrilne drljače,plug 12'',malu prikolicu (1 kubik od motokultivatora xD),kola (gumenjak) i OLT dvorednu sijalicu.
Uzgajam svinje,patke,kokoši,divlje patke i purane (u malim količinama za vlastite potrebe)
Idem u srednju školu Bedekovčina,zanimanje Keramicar-oblagac (prvi razred)
Ako želite,možete posjetiti moj profil na youtubeu.Vidit ćete kako mi (ja,moj tata i susjedi) to radimo u ovom kraju Zagorja... :partyman:
LINK: www.youtube.com/tino7530
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću!, dobro nam došal!, predivno predstavljanje, svaka TI čast i fala!!!., čitamo - pišemo se., Bog! ...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došao, može on sa fiatom goniti rotodrljaču od 2 metra, pa ferko 539 goni frezu od 1,5m
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ajde malo bolje pročitaj što sam ja napisao, napisao sam DA MOŽE,A NE DA VOZI rotodrljaču, a naveo sam da frezu koju on vozi može pogoniti i IMT 539.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
ajde malo bolje pročitaj što sam ja napisao, napisao sam DA MOŽE,A NE DA VOZI rotodrljaču, a naveo sam da frezu koju on vozi može pogoniti i IMT 539.

pa dobro...al sta to meni pricas,nije moj fiat...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša......................:partyman: :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh