• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Alekse

  • Temu pokrenuo a1exa
  • Datum prvog posta
A

a1exa

Guest
Pozdrav svima:mrgreen:

Nisam poljoprivrednik, imam vrt i malo voćkica za svoj gušt. Nema mi bolje terapije od čupanja korova.:twisted:
Ali čitam vas redovno jer me uzgoj povrća i voća jako zanima i generalno mi je odmor od svakakvih piz....:lol:

Lijep pozdrav:partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobrodošao na terapeutski forum :lol: , pozdrav i ugodno druženje :supz:
 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Poz. Mala ispravka: žensko sam :axe::mrgreen:

Ispričavam se , sory , oprosti ......, :madmana::madmana: nism baš skužio da se radi o ženskoj osobi ..., :oops: ali svakako dobrodošla na forum , ugodno druženje , ako ikako mogu pomoći stojim na raspolaganju , da se nekako iskupim za grešku :scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
dobrodošla i ugodan boravak na forumu...
 
B

BAGERISTA

Guest
pozdrav i dobrodošla,,,,još bolje se i snašla među nama.....:mrgreen::mrgreen:
 
A

a1exa

Guest
dobrodošla i ugodan boravak na forumu...

pozdrav i dobrodošla,,,,još bolje se i snašla među nama.....:mrgreen::mrgreen:

Ispričavam se , sory , oprosti ......, :madmana::madmana: nism baš skužio da se radi o ženskoj osobi ..., :oops: ali svakako dobrodošla na forum , ugodno druženje , ako ikako mogu pomoći stojim na raspolaganju , da se nekako iskupim za grešku :scratch

Oprošteno. :D Hvala dečki, živjeli.:partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav divojko i dobro nam došla na najbolji poljoprivredni forum!!!, čitamo se ...

., p.s., onako ča TE više čitam???, dopada mi se sve više tvoj način pisma!, sretno!...
 
Na vrh