• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Anke

A

Anka

Guest
Zovem se Anka, zivim u Zagrebu.

Moji roditelji i brat zive u Slavoniji, imaju malo obiteljsko gospodarstvo, bave se poljoprivredom, stocarstvom i ratarstvom.

Na ovaj forum sam se registrirala jer me privukla tema o bolesti goveda, naziva Leukoza goveda.

Pozdrav svima!!!!
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Zovem se Anka, zivim u Zagrebu.

Moji roditelji i brat zive u Slavoniji, imaju malo obiteljsko gospodarstvo, bave se poljoprivredom, stocarstvom i ratarstvom.

Na ovaj forum sam se registrirala jer me privukla tema o bolesti goveda, naziva Leukoza goveda.

Pozdrav svima!!!!

dobro dosla na forum,,Anka,,,od tolikih tema,,zasto bas ta bolest te privukla??
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pzdrav i dobrodošla na forum
a reci mi zašto te ta tema privukla
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i baš dobro što je sve više ženskih članova na forumu,tako da više nema ono slabiji ili jači spol,dobro došla i svako dobro:prayer:
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav novoj forumašici i dobro nam došla!, čitamo - pišemo se ...

., napokon sa ovim "žemskami" dolazi lagano osvježenje i u vu virtualnu svakodnevnicu poljoprivrede.- ., aj Bog! ...
 
A

Anka

Guest
1000 Zašto???? 1000 ZATO :))))

pzdrav i dobrodošla na forum
a reci mi zašto te ta tema privukla


nova sam...pa mi oprostite ako pogresim pri pisanju...i nacinu na koji pokusavam nesto pisati na forumu... :prayer:
...jos uvijek se ne snalazim...
...uglavnom, evo napisala sam ''nesto'', hehe, u temi LEUKOZA hehheh jaoooo, pa ako ima zaintersiranih slobodno navalite, hehhe, na citanje naravno :rolleyess:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
A

Anka

Guest
i da naravno...

...hvala na izrazu dobrodoslice :weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodošla....................:partyman::partyman:
 
Na vrh