• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od D.D.

  • Temu pokrenuo danield
  • Datum prvog posta
D

danield

Guest
Dobar dan svima,ima ni netko sa kime bih se mogao malo dopisivati,naime novi sam u ovome svemu sa poljoprivredom a imam neke planove i projekte pa bih molio nekoga da mi se javi,hvala unaprijed.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ovo nije chat forum.
postoje teme koje su vezane uz razne grane poljoprivrede.
ovdje se fino predstaviš.
po temama koje te zanimaju pročitaš i onda postavi pitanje,i članovi če ti pomoč ako znaju i mogu.
 
D

danield

Guest
ovo nije chat forum.
postoje teme koje su vezane uz razne grane poljoprivrede.
ovdje se fino predstaviš.
po temama koje te zanimaju pročitaš i onda postavi pitanje,i članovi če ti pomoč ako znaju i mogu.

ok hvala,napisao sam nešto ali nije prošao post...
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal, čitamo se ...

., p.s., pa sa svima se budeš pisal - dopisival!., onako., kako god budeš nešto pisal o sebi i svojima., mislim uspjesima - problemima., tako ćemo te mi ovde faliti i kuditi - pisat DOPISIVAT se sa tobom!!! ..., aj Bog!, možemo se dopisivat!!! ...
 
D

danield

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal, čitamo se ...

., p.s., pa sa svima se budeš pisal - dopisival!., onako., kako god budeš nešto pisal o sebi i svojima., mislim uspjesima - problemima., tako ćemo te mi ovde faliti i kuditi - pisat DOPISIVAT se sa tobom!!! ..., aj Bog!, možemo se dopisivat!!! ...
bok Grofe,a eto hvala ti na pozdravu i nadam se da ću moći više pričati o uspjesima nego suprotno.Eto još uvijek razmišljam kako i sa čime krenuti za sadnju...
 

Najnoviji postovi

Na vrh