• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Danijela!

  • Temu pokrenuo dmatkovic
  • Datum prvog posta
D

dmatkovic

Guest
Pozdrav svima, več sam duže vremena član foruma iredovito pratim sve teme, pa sad pošto je ovakvo kišovito vrijeme reko da se i ja predstavim ovdje.

Zovem se Danijel i imam 23god. moja obitelj i ja bavimo se govedarstvom i ratarstvom, držimo 18 muznih krava i tovimo 50 komada junadi, te obrađujemo sa livadama oko 100 jutara zemlje.
Od traktora imam IMT 540, ZETORA 7341, DEUTZ FAHR 6507 I AGROTRONA K 110, Volim ovaj posao i trudim se sve činiti najbolje šta mogu, evo koja slika mog gospodarstva i strojeva.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

 
A

AGRIPLUS65

Guest
dobro dosao,ljepo si to naslikal samo nastavi dalje,
kaj vuce onu prikolicu u staji?
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Odlično pravi strijevi, lijepo od tebe što si nas počastio ovakvim slikama.....:prayer: a ništ dobro nam došao, već nas znaš kak dišemo pa ti je lakše..... poz..:supz:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Svaka cast, zaokruzena proizvodnja! Slike govore sve, bravo samo naprijed!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pozdrav i dobrodošao......fotke govore sve,svaka čast,strojevi,štala,,ma sve..
jel ono s quad-om vučeš prikolicu po staji.....:scratch
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobrodošao!!!!
Napokon i slike sušare,super izgleda.
Daj malo podataka o tehnostrojkama.
Predobri strojevi,moro bi ja to doč i pogledat uživo dok još traju ovi kišni dani...
 
G

GROF

Guest
., svaka čast! BRAVO!., dobro nam došal na najbolji poljoprivredni forum!!!

., tvoja obitelj i TI imate dobro gospodarstvo, blago, strojeve, ... a slike su za pet., i točno je, kad se kaže da slike vrididu tisuću reči., sve se lipo vidi., a bome se ima puno i za delat!., svakako velike pofale tebi ko mladom čoviku kaj uopće oće delat!!!, sretno ti!
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav,,,i nemam riječi koje bi ti reka za sve ča si pokaza na slikama......svaka čast..:supz::supz:
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
S ovim smo se ja i tata zafrkavali ovih dana, još moramo napravit gornje nastavke, ali to kad malo zatopli :


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Pranje kombajna:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

I na kraju nešto, nekim načinom vezano za poljoprivredu što godinama skuplja prašinu na tavanu i čeka nove klince, bile su mi fora ove slike pa reko da i njih postavim :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
svaka čast na slikama doneso si malo dašak ljeta a strojevi su :prayer:eek:ve zadnje dvije slike jel se ti to igraš sa tim:p:lol:kad je ovak zima pa se nemre u polje:D:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipe slike,,,,a mehanizacije da čoviku sline poteknu,,,,ali ča me najviše fascinira,,,:roll:,,,to je šta se sve održava,,,jer se i vidi sa slika,:prayer::prayer:,,,,,svaka ti čast...

A ostalo za deset+,,,dobro da ni kum,tu,,,sad bi trza na ona dva psa,,,jer je lud na njima.......:p
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Da malo oživimo temu,velike čestitke Danijel tebi i tvojoj odabranici,budite si dobri i sve loše gazite a dobro neka vas prati,iskrene čestitke povodom ženidbe:icon_pidu::icon_pidu:,daj bože da što prije dođu mala dječica da rasturaju one igračke sa prethodnih slika,SRETNOOOOOOOOOO:icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh