• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od dr. restauratora

Tu od
26 Svi 2013
Poruka
87
Pozdrav da se i ja ukratko predstavin.
Živin u Krkoviću misto u šibenskom zaleđu
bavimo se poljoprivredom rekreativno (nije nam osnovni prihod) :)
držimo koze, kokoši prasad itd sve šta ima jedno seosko domaćinstvo
bavimo se i vinogradarstvom, sijemo žito, kukuruz itd uglavnom sve sza svoje potrebe a ponešto i prodajemo
posjedujemo i neke osnovne poljoprivredne strojeve( imt 533, i priključke te dvi agrie(imt 506) itd još nekih mašina al nebitmo :)

uglavnom sam se prijavio na forum radi teme mehanička radionca sta bi se dalo zaključiti po nadimku jer stalno prčkam po tim starim strojevima i pokušavam im vratiti stari sjaj :icon_wink:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša........:icon_pidu::icon_pidu:
 
Tu od
26 Svi 2013
Poruka
87
hvala svima
već san prije čita ftu po forumu sta mi je tribalo pa san se sad odlučija registrirati
pročita san cilu ovu temu mehanička radionica/533-539
sad čitan ovo o IMT pošto san i ja ajmo reći neki fan imt-a pošto ih u mom kraju ima najviše :)
a i mi smo imali IMT 540 do rata (kupljen je novi 78, ali je osta i srbi ga odveli ia nikad nismo saznali o njemu,a bija je unikatan) a sad imamo IMT533 :)
koji je u voznom stanju al kad je doša kod nas bija je teški krš, ove zime smo sredili komplet hidrauliku itd. imam slike budem jednom okačija. uglavnom polako se sređiva sve do motora a on ide dok ne krepa onda slijedi remont:)
pozdrav muhaničaru jer vidina da si ti najaktivniji tu za imt kvarove :)

P.S. imali neko radionički priručnika za IMT 533 nako čisto da se nađe.jer volim imati literature hahaha
 

Najnoviji postovi

Na vrh