• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od ibudimir zagreb/gorski kotar

  • Temu pokrenuo ibudimir
  • Datum prvog posta
I

ibudimir

Guest
Poštovani svi!

Evo mene ovdje među vas, da vidim o čemu vi pričate!

Registrirala sam se zato što sam dobila u nasljedstvo neku zemljicu u Gorskom kotaru, pa sam u nekom promišljanju da istu učinim plodnom.

Nadam se da ću ovdje pronaći inspiraciju!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro nam došla!! :gitarist: :partyman: :partyman:

Nadam se da ćeš ovdje pronaći inspiraciju i potrebne savjete. ;) Smije li se znati kolika je površina u pitanju? Kakvi su planovi i želje?
 
I

ibudimir

Guest
;) Hej bok svima i hvala na dobrodošlici.

Koja površina? Evo kopam po arkodu, prijavnom listu i spajam puzzle.
Kolko ja odavde vidim mogu napraviti u gorskom kotaru jedan park prirode!
I to netaknuti :oops:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Drago mi je ako je tako velika površina... A jesi ti sigurna da si dobro posložila puzzle i da je to sve tvoje vlasništvo? :scratch Pazi da te nebi susjedi jurili po parku :axe: :lol: :lol:
 
I

ibudimir

Guest
Drago mi je ako je tako velika površina... A jesi ti sigurna da si dobro posložila puzzle i da je to sve tvoje vlasništvo? :scratch Pazi da te nebi susjedi jurili po parku :axe: :lol: :lol:

Hah! Ma mislila sam park prirode kao kuturu za uzgojit :lol:, jer je netaknuta priroda, valjda već 50 godina. A neznam koliko točno imam grunta jer imam dio ogromanjske čestice, a površina na PL se odnosi na cijelu. Ili se varam?
Ugl., treba pitat starije, oni će znat :)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Pa ako je ta čestica u jednom komadu onda se i površina u PL vjerovatno odnosi na cijelu česticu. Imaš li šta u planu, čime se baviti? Šta bi voljela uzgajati: puževe, zelje, ljekovito bilje, nojeve...?
 
I

ibudimir

Guest
Pa ako je ta čestica u jednom komadu onda se i površina u PL vjerovatno odnosi na cijelu česticu. Imaš li šta u planu, čime se baviti? Šta bi voljela uzgajati: puževe, zelje, ljekovito bilje, nojeve...?

nije, kažem dio čestice. npr. D5712/17

D = dio

Ili čak piše dio na pl, ne da mi se sada ići gledat, nemam daljinski za drugu sobu :mrgreen:

Ma volila bi bilo šta na zemlji. Zlo mi je od zagreba i ureda, a dobila sam komad zemlje u nasljedstvo.

Prošle godine sam iz zezancije ispred kuće u zg počela raditi vrt i preporodila sam se. Prijatelji i poznanici me ne prepoznaju. Prštim od pozitive :supz:

E, sad je kvaka naći nešto jednostavno za početak, budući da sam ipak još uvijek vezana za zg, čisto da stavim tu zemlju u pogon, da se naviknem ići tamo i nešto prtljat. Možda neki šumski vrt za početak, pojma nemam, iskreno, tamo sam bila jednom prije 20 godina i više nikad :D

Ali sada kada je to moje, nekako si mislim, moram nekaj probat...ne za egzistenciju, nego eto - za sebe! A kad bi još mogla živit od toga, fijuuuuu zagreb, vidimo se!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Pozdrav i dobrodošla....gdje je to u Gorskom kotaru? Možda smo susjedi,mejaši :supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh