• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Ivana

  • Temu pokrenuo ljubo.kolar
  • Datum prvog posta
L

ljubo.kolar

Guest
Pozdrav svima,

Evo do sad sam samo čitao forum ali kako imam nekih dvojbi evo me da se i uključim kako treba pa potrazim savjet :D

Imam neki grunt u okolici Sunje, kako se ne bavim nekom velikom proizvodnjom (samo vrt itd) uglavnom ga pošumljavam, što jasenom na vlažnijim parcelama što orahom na suhljim itd itd .. a ima tu i puta i vocnjaka ...

Kako god obzirom da ima par hektara košenje trimerom nije opcija i razmišljam o kupnji nekog manjeg traktora i roto kose/malcera pa da cujem savjete iskusnijih ;) ja sam razmisljao o tomi vinkovicu ili imt 533 obzirom ga necu koristiti za nikakve teske poslove tipa oranje vec iskljucivo kao kosilicu al da cujem sta kazete ?

U koji forum uopće spada ovakvo pitanje?

Pozzz

I.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
dobro došao kolega i ja ti kao imaoc tomeka savjetujem tomu vinkovića jer je manji i potrošač a i veličinom a napravi posao ko i 533:partyman:
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
pozdrav i dobro došao, imam rođaka koji je prodao 539 i kupio tv i isto kao i ti koristi ga samo za košnju i za vinograd i veli da se preporodio jer tv ide u brijeg ko lud i nema više mjesta koje mu nije pokošeno.
P.S. imao sam nekad (prije rata) kolegu u sunji, zvao se robert puškarić, ali na žalost...
 
L

ljubo.kolar

Guest
Hvala svima na dobrodoslici i savjetima.

Cini se da za sad TV uvjerljivo vodi zbog manje velicine a ipak dovoljne snage :)

Citao sam na forumu za traktorske kose o raznim tipovima i mislim da mi uz njega treba neki roto malcer, jelda?

Obzirom da nece cistit sikaru vec kosit travu ali ipak da se ne razvali skroz ako slucajno zahvati kamen ili neku manju grancicu?
 
L

ljubo.kolar

Guest
pozdrav i dobro došao, imam rođaka koji je prodao 539 i kupio tv i isto kao i ti koristi ga samo za košnju i za vinograd i veli da se preporodio jer tv ide u brijeg ko lud i nema više mjesta koje mu nije pokošeno.
P.S. imao sam nekad (prije rata) kolegu u sunji, zvao se robert puškarić, ali na žalost...

Hvala ti na savjetu

Prezime od kolege mi je poznato ali nazalost ne i vise ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh