• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od josip1973 i molio bi pomoć

  • Temu pokrenuo josip1973
  • Datum prvog posta
J

josip1973

Guest
Pozdrav svima. Molio bih sve ljude dobre volje za savjet. Nikad se nisam bavio poljoprivredom,rodjen i zivio u gradu cijeli zivot a sto sam stariji sve me vise vuce selo i poljoprivreda. Zivim vani i zelim se vratit. Zelio bi malo uputa i savjeta cim se moze bavit,sto je unosno i sto nije komplicirano.Zainteresiran sam za ekolosku proizvodnju povrca.Zanima me kolike su povrsine potrebne da bi se moglo zivjet normalan zivot. Kakvo je stanje sa trzistem,placanje,sve me zanima i imam mali milion pitanja tako da mozete pisat i o tom sto ne pitam u ovoj poruci. Unaprijed hvala svim i puno pozdrava
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Prije svega ljep pozdrav i dobrodoša...........;)

A to ako misliš s nečim se bavit,,,da,,,ali ako imaš svoje zemlje,,,i prihodi su vijeruj mi mali,,,,a još pored toga nema ni otkupa kako treba,,,pa neznam,,,baš dali ti se isplati sav trud i novac potrošit u rupu bez,,,dna,,,,:scratch:scratch,..

Neka se niko ne ljuti,,,nqa ovu moju izjavu,,ali vijeruj mi da je to nažalost naša realnost...da radiš,,radiš,,,i opet nakraju kad pogledaš,,,mizerija ili čista propast..

Svejedno,,,na tebi je samom da odlučiš......8)
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Pozdrav i dobrodošao na forum....ali moj savet Ti je da nas čitaš iz Švedske.Ne vraćaj se na Balkan ni za živu glavu,ako si dugo u Švedskoj nećeš Ti ovo razumeti.

Živeo Ti nama :partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav i dobrodošli na forum! Odakle ste točno u švedskoj, ja imam familiju u Borasu.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Pozdrav svima. Molio bih sve ljude dobre volje za savjet. Nikad se nisam bavio poljoprivredom,rodjen i zivio u gradu cijeli zivot a sto sam stariji sve me vise vuce selo i poljoprivreda. Zivim vani i zelim se vratit. Zelio bi malo uputa i savjeta cim se moze bavit,sto je unosno i sto nije komplicirano.Zainteresiran sam za ekolosku proizvodnju povrca.Zanima me kolike su povrsine potrebne da bi se moglo zivjet normalan zivot. Kakvo je stanje sa trzistem,placanje,sve me zanima i imam mali milion pitanja tako da mozete pisat i o tom sto ne pitam u ovoj poruci. Unaprijed hvala svim i puno pozdrava

Samo treba imat ideju,volju i čelične živce.A vjerujem da znaš zašto želiš eko povrće.Ipak živiš na zapadu,pa vidiš kakvi su tamo trendovi,koji će nama tek doći.Samo naprijed,možda budeš prvi službeni eko povrćar u BiH.Ako imaš početni kapital,ihaa ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh