• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Ketty

K

Ketty

Guest
Lijep pozdrav svima! Već nekoliko mjeseci pregledavam sve vaše teme i mogu reći da sam mnogo naučila od svih Vas. Posebno me zanimaju teme vezane uz proizvodnju mlijeka jer se time suprug i ja bavimo posljednjih godinu dana. To je ukratko od mene. Do skorog tipkanja...
 
B

bosniahos

Guest
Dobrodošla Katica i ja imam kućnega ljubimeca malo stariju simentalku kravicu crvenu,ima do 5 litara mljeka po podoji najbolje kvalitete u mjiestu.Svi mi zavide hahah.Telila se nije nekoliko godina jer smo ju bezuspješno pokušavali osijemeniti.Prodati ju neću nikako a na taj naćin si mirim živce i ptsp.Nego daj mi napiši kako kod vas riješavaju problem kad se zbog kojećeg ukiseli mlijeko u laktofrizu.Dal ga hoće uzet vozać ili vam ga mljekarica vraća da nosite doma.
 
K

Ketty

Guest
Mislim da ovaj forum nije mjesto za razno razne provokacije... Neki od mljekarstva pokušavaju živjeti...
 
B

bosniahos

Guest
Gospođo mlada molim vas malo pojašnjenje za mene ako već ni za druge.Pošto sam vam dosad jedino ja odgovoril.U kojem dijelu mojeg texta ste vidijeli provokaciju ili bilo što slićno.Nema smisla da već na drugom postu steknete animozitet prema sebi.A zamolil bi vas da malo našire pogledate na druge teme pa da tek onda vidite kakvih sve kajli i podvala svijesno napravljenih ima.Ćitaj kako piše i misli što ćitaš.Fonetika lingva nije genetika.:supz::rolfer:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Pozdrav i dobrodošla !
A na ove iz "veselog brega" se nemoj previše obazirat,tamo ti tudum čuda radi !
pozdrav !
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dobrodošla Katica i ja imam kućnega ljubimeca malo stariju simentalku kravicu crvenu,ima do 5 litara mljeka po podoji najbolje kvalitete u mjiestu.Svi mi zavide hahah.Telila se nije nekoliko godina jer smo ju bezuspješno pokušavali osijemeniti.Prodati ju neću nikako a na taj naćin si mirim živce i ptsp.Nego daj mi napiši kako kod vas riješavaju problem kad se zbog kojećeg ukiseli mlijeko u laktofrizu.Dal ga hoće uzet vozać ili vam ga mljekarica vraća da nosite doma.

:rolfer: :axe:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
pozdrav ketty i dobro nam došla........a moraš se naviknuti na naša muška podbadanja...:lol:
 
K

Ketty

Guest
Dragi bosniahos, baš zato jer sam pročitala većinu tvojih komentara napisah to što napisah...
Svima hvala na dobrodošlici. Pozdrav.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav od ajkule sa druge strane Bilogore,ugodno druženje i ona mi je najdraža iz mladenačkih dana˝PODRAVINO MOJA MILA::partyman:
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
pozdrav ketty...dobrodošla na forum...nemoj se obazirati na ove provokatore kaj vole zaje*avati....uživaj na forumu
 
Na vrh