• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od lakirider

  • Temu pokrenuo lakirider
  • Datum prvog posta
L

lakirider

Guest
Ime mi je kristijan dolazim nedeleko karlovca(20km) i bavim se zujanjem...:D:D
Doma držimo dvije kobile i ostale žižotinje koje su classic za selo... mislim da sam dovoljno rekao.hvala
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.......................:partyman::partyman:
 
L

lakirider

Guest
Super več sam mislio da neće nitko pisati,ovdje mi jr sve novo i ne snalazim se baš.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,470
pozdrav...hm,20 km. od karlovca u kojem smjeru...:scratch
 
L

lakirider

Guest
prema rijeci,a kaj da još napišem kaj vas zanima? nemam neku inspiraciju
 
L

lakirider

Guest
oho nisam ni vidio to su moji sugrađani,svaka čast
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Pa napiši iz kog si sela barem za nas domače kolko si star i tako .Ni slikice nebi škodile.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,470
Pa napiši iz kog si sela barem za nas domače kolko si star i tako .Ni slikice nebi škodile.

tak je,....to prema rijeci(kojoj rijeci,ima ih 4 ili u pravcu mora) je veliki pojam...
 
L

lakirider

Guest
iz sela Prilišće. Mlad,možda mislite i premlad. 19god još pokušavam završit školu i bavim se svim i svačim.
KAJ SE TIČE MEhanizacije tu je IMT 542 i tomica i svi priključci. slike koji drugi puta imam malih poteškoča s time.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,470
znači,negdje blizo granice,ako se ne varam..:scratch
 
L

lakirider

Guest
kad smo kod mahanizacije da li vas zanima ona tzv auto kuka za imt 533 ili 539?
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću, dobro nam došal!, čitamo se ...
 
L

lakirider

Guest
fala lipa,imam jednog kolegu iz like. nemam pojma kako se zove bave se stolarijom,mali je star ko ja i vozi zelenog bmw 3 ide na fax. mozda poznajete
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Vidiš da možeš reč i koju više . Sudeči po tvom nicku imaš konje za jahanje ili se varam ?
 
L

lakirider

Guest
a staro prastaro bas cu pogledat tocno koji je i slikat pa ti posaljem. imam u planu i generalno uređivat kad bude bolja situacija
 
L

lakirider

Guest
aha eto vidis to je sve zbog vase podrske i hvala vam. da to su pomalo i nedefinirani rumunji dvije majka i kci slike uskoro i kupujemo usput i sedlo za malju
 
Na vrh