• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Linhaia

linhai

Novi član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
19
Lijep pozdrav svim forumašima!

Ja sam nov u svemu posjedjem komadić zemlje od malo više od dva hektara, ali u planu imam povečati površinu, ali ništa pretjerano.
Ljubitelj sam malih traktora domaće proizvodnje poput Tome Vinkovića, te imam u planu kupiti jedan, kao što je Tv 822, te vas molim za savjete i iskustva pošto nisam na internetu našao ništa konkretno o tome traktoru.
Dotični traktor bih koristio za laganu obradu tla kao što je oranje i frezanje te za prijevoz ogrijevnog drveta te Vas molim za savjet i odgovor dali je ovo traktor za mene i navedene radove?
Pozdrav!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lijep pozdrav svim forumašima!

Ja sam nov u svemu posjedjem komadić zemlje od malo više od dva hektara, ali u planu imam povečati površinu, ali ništa pretjerano.
Ljubitelj sam malih traktora domaće proizvodnje poput Tome Vinkovića, te imam u planu kupiti jedan, kao što je Tv 822, te vas molim za savjete i iskustva pošto nisam na internetu našao ništa konkretno o tome traktoru.
Dotični traktor bih koristio za laganu obradu tla kao što je oranje i frezanje te za prijevoz ogrijevnog drveta te Vas molim za savjet i odgovor dali je ovo traktor za mene i navedene radove?
Pozdrav!

Dobro nam došao :supz:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobro dosao.
imas li linhaia doma? ako da, kojega? ili je nick tek tako?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Pozdrav i dobro nam došao :partyman:
Nešto više o traktoru Tomo Vinković potraži ovdje. Nadam se da ćeš tu naći dosta korisnih informacija i da će ti iskustva drugih članova biti od koristi.
 

linhai

Novi član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
19
Imao sam do nekidan linhaia 300 4x4, ali sam ga prodao.
Sve sam teme već pročitao o tomi vinkoviću, koe postoje ovdje na forumu, ali sve jedno hvala!
Pozdrav!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prelazis na nesto drugo?
koliko je dugo bio kod tebe i dali je bilo kakvih kvarova?
 

linhai

Novi član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
19
Kod mene je bio 4 godine i nisam imao kvarova, osim ležajeva svih i križževa srednjeg kardana.
Prije njega sam vozio motore enduro i maksi skutere gilera, a sada planiram kupiti tomicu.
Pozdrav!
 

Najnoviji postovi

Na vrh