• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od mali plavi

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pozdrav i dobrodošao lijepi strojevi :partyman:
a ovo "preuređivanje" torpeda je upropaštavanje (bez ljutnje to je samo moje iskreno misljenje) ali tko voli nek izvoli :lol:
ma nema mjesta ljutnji... vidim da i ti imaš torpedo .. pa znaš kak ide ali ipak na tvom je kabina puno bolje zatvorena tak da je manje buke nego je u ovoj starijoj kabini.. sad smo i mi svu kabinu potpuno zatvorili i buka je 3 put manja nego prije a o udobnost da ni ne govorim o tome .stavljen je zračni sic (nema više "skakanja" na sicu po grabama)..grijanje,radio...traktor če biti večinom u transportu( obrađuje samo oko 4 hektara zemlje) pa zbog toga smo se i odlučili da stavimo veče gume ipak da ide brže(samo još moramo stavit veče gume) koje su več naravno pripremljene samo čekaju montažu
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
da i ja imam torpedo ali moja kabina ti je samo da stiti od sunca i kisi a od buke bas slabo jer nemam tapicirunge i sve potrebne plastike da ju zatvorim tak sam ga kupio. a cuj svatko zna kak hoce sredit traktor i za sta ce mu trebat :supz: meni se na tom tvom jedino nesvida to povisenje haube ovo sve drugo prolazi :partyman:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
da i ja imam torpedo ali moja kabina ti je samo da stiti od sunca i kisi a od buke bas slabo jer nemam tapicirunge i sve potrebne plastike da ju zatvorim tak sam ga kupio. a cuj svatko zna kak hoce sredit traktor i za sta ce mu trebat :supz: meni se na tom tvom jedino nesvida to povisenje haube ovo sve drugo prolazi :partyman:
a čuj podizali smo kabinu i blatobrane za 10 cm i sve je drugač v kabini a i izbacili smo orginal rezervoar i stavili ga sastrane. pa nam je došla hauba prenisko pa reko da neizgleda jako čudno pa smo ju rastavili i stavili je slično kao što je hauba na ovim novijim agrotronima ..:rolfer:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
slike slike ...



Uploaded with ImageShack.us ..

Uploaded with ImageShack.us torpedo
dsc00447zx.jpg



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:
P

prototip

Guest
Re: slike slike ...

Evo nakon što sam upoznao malog plavog,odonda sam promjenio mišljenje o njemu.odma sam mu se ispričao zbog one poruke.i nakon kratkog razgovora(zbog njegvog prijevoza) došao sam do zaključka da je on fin i pristojan dečko,a ne kako sam ja mislio...pa evo i javno kaže da sam se ispričao,i nadam se da mi bude oprostio..
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,eto,ne čini jedna riječ ili rečenica osobu,i njegovu kulturu,več treba neke pute prije nego se uključi jezik,malo razmislit..:(clap):

Neznam u čemu je bio problem,,ali ljepo rečeno,i mislim da je isprika na mijestu............:(y):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Re: slike slike ...

Evo nakon što sam upoznao malog plavog,odonda sam promjenio mišljenje o njemu.odma sam mu se ispričao zbog one poruke.i nakon kratkog razgovora(zbog njegvog prijevoza) došao sam do zaključka da je on fin i pristojan dečko,a ne kako sam ja mislio...pa evo i javno kaže da sam se ispričao,i nadam se da mi bude oprostio..

isprika ja naravno prihvačena..svako može pogriješit isprva,a tek kad upoznaš osobu onda tek vidiš kakva je...
 

Najnoviji postovi

Na vrh