• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Marije!

marija

Novi član
Tu od
26 Tra 2011
Poruka
13
evo da se i ja napokon odlučim uključiti. Sve sam već pročitala što me zanimalo na forumu, ali nisam baš informatički pismena, pa sad uz pomoć kčeri učim pisati. Prošle godine smo posadili 2000 sadnica lavande i najviše pratim teme o lavandi. Puno sam naučila o tome sa ovog foruma, a isto tako i od ostalih prizvođača sa područja Slavonije gdje se nalazim.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
evo da se i ja napokon odlučim uključiti. Sve sam već pročitala što me zanimalo na forumu, ali nisam baš informatički pismena, pa sad uz pomoć kčeri učim pisati. .

o.k žmirim na jedno oko.

dobro nam došla i ugodno druženje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Na ovom forumu nije ni jedna dugo zaživjela :scratch , al neka te tu

Dobro došla Mare
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodošla............:partyman::partyman:,ja se nadam da češ i ostat,,,jer sve pobiježale...:mrgreen:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
dečki kad ste nasilni, pa odma bježe,
kad vide sa kim imaju posal...
 
S

staffmen

Guest
pozdar Marija dobro dosla.

Ahahah a Puknuti jesi puknuti:rolfer::rolfer::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh