• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od massey3070

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
Malčer je neki Švicarski-SILENT AG.Radna širina je 2,5m.Ima 3 osovine po dva velika noža,lijepo radi ja sam ga nabavio najviše za kukuruzovinu pošto nemam frezu na kombajnu....što se tiče deutz-a dobro radi...bila mu je pukla jedna osovina pa sam to napravio...
 
B

BAGERISTA

Guest
ložiš ti s kopačem.,.......nema sve se počupa..:shock::shock:;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kako si zadovoljan s njom? kakav je sklop i jesi li imao kakvih problema s njom?
 
B

BAGERISTA

Guest
Dere se na veliko,,,,,,,,,,,,,kakva je zemlja,,je i kod vsas,,kako se vidi suša,,pošto ljepo dimi....
Kombinacija odlična svi zaposleni..

A vidim MF---pita prednje gume..:shock::shock:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
mora ih mf prvo zaraditi :mrgreen:

zasto skidas poklopce sa haube? vruce mu je?
 
B

BAGERISTA

Guest
Valjda oče,,,,,,,,,,;);)bio bi red.

Ili fali poklopac....ili je ono ča si napisa..
 

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
Dere se na veliko,,,,,,,,,,,,,kakva je zemlja,,je i kod vsas,,kako se vidi suša,,pošto ljepo dimi....
Kombinacija odlična svi zaposleni..

A vidim MF---pita prednje gume..:shock::shock:
Suša je i kod nas nije bilo kiše,što se tiče zemlje ima svega samo je još gore što je to orano prije par dana pa nije baš najbolje ali dobro je.Nije to moje to je uslužno...Za gume što kažeš neka čeka bolja vremena nije samo prednje,nisu ni zadnje dobre ali ide to i ovako.

tibor88@
Tako je poklopce skidam da se bolje hladi motor,ima teške zemlje i brda pa nekada dodje temperatura skoro do crvenog.Nije im to dobro nemaju nikakav otvor da izađe topli zrak van.Kada nađem neki dobar komad perforiranog,šupljog lima napravit ću otvore sa obadvije strane pored motora pa će se bolje hladiti.....:weedman:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
i pomaze sistem?
mali mf je pod opterecenjem htio malo dici temperaturu ali je tako stajala. a ovaj sada dize samo kada se radi nesto u suhoj travi pa navuce smece na hladnjak i na masku.
jesi cistio hladnjak?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
kako to da sijes bez markira .

spojevi sijacica bi trebali biti bez greske.
 
Posljednje uređivanje:

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
i pomaze sistem?
mali mf je pod opterecenjem htio malo dici temperaturu ali je tako stajala. a ovaj sada dize samo kada se radi nesto u suhoj travi pa navuce smece na hladnjak i na masku.
jesi cistio hladnjak?

Malo sam naprijed nešto čistio ali vidio sam da ima nešto i između ćelija hladnjaka u sredini ,trebao bih ga lijepo isprati ali ne stigne se temperaturu diže samo u frezanju ali i nije neko čudo veliki je gas.Temperatura ide gore nekon 3-4 sata frezanja.Imam ja poklopce samo sam ih skinuo kada napravim otvore neće biti potrebe skidati ih...
 

Najnoviji postovi

Na vrh