• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od maxvela

M

maxvel

Guest
Pozdrav svima ,dolazim iz okolice Ludbrega bavim se uzgojem češnjaka i lješnjaka imam 32 god. Evo toliko o meni:)
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Pozdrav svima ,dolazim iz okolice Ludbrega bavim se uzgojem češnjaka i lješnjaka imam 32 god. Evo toliko o meni:)

Pozdrav Ludbregu! Kak ide s češnjakom? Kakva su iskustva u našoj Podravini? Pozdrav iz Zaprešića!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša............:icon_pidu::icon_pidu:
 
M

maxvel

Guest
Pozdrav Ludbregu! Kak ide s češnjakom? Kakva su iskustva u našoj Podravini? Pozdrav iz Zaprešića!

Pa mogu ti reci da jako dobra s obzirom da je bila velika susa a i na pocetku dok su bile velike kise jedan dio zemlje mi je bil natopljen pa je odma na pocetku propal , mi smo posadili 50kg tak da imamo za sjeme za posaditi sad najesen i dobili smo ga 350 kg i sad bi to posadili na jednu ral i onda bude malo bolje
 
Na vrh