• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Mire

Miro Spiro

Novi član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
10
Pozdrav svim korisnicima poljoprivrednog foruma.Pratim Vas vec neke 2-3 godine a sada sam odlucio da se prijavim.Poljoprivredom se bavim kao hobijem. Poljoprivredom se bavim na 2 dunuma zemlje na kojoj se nalazi i kuca.Od "masina" posjedujem Stihl motorku i jos jednu Still kinesku,Einhell motornu kosu,Bosch kosilicu i jednu DDR kosilicu ( sluzi kao poligon za vjezbanje mladih paukova-tj ne radi) iz 78 i vecinom bi to bile masine.

Pozz
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa Miro........ , dobrodošao na forum , živio ti meni sto godina :supz::partyman::partyman:

Veliki pozdrav :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo se ...
 

Miro Spiro

Novi član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
10
Malo se radilo preko vikenda.Bila me svječica zezala pa kosa nije htjela da upali,čistio i nista.Na kraju pukne mi film stavim novu i pali iz prve ko bomba.
Morao sam popraviti i dio za kompost jer je bio istruo i sav nikakav.
 

Prilozi

  • fotografija.jpg
    fotografija.jpg
    55.5 KB · Pregleda: 55
  • fotografija 1.jpg
    fotografija 1.jpg
    84.4 KB · Pregleda: 59
  • fotografija 3.jpg
    fotografija 3.jpg
    82.1 KB · Pregleda: 57

Miro Spiro

Novi član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
10
Ovdje na drugoj slici pokosio sam i sad namjeravam da se posade maline i kupine.Ovaj prvi red su ribizle crne i crvene i ove godine ih je bilo iz ova 2 reda nekih 8-10 kg. Za osobne potrebe dosta.Inace posađene su neke 85-86 godine.Jest malo zaraslo u korov ali to raste strašno posto je toplo a ima dosta vlage.Inace na proljece je sve poprskano i također posut gnoj i prekopano.Sada namjeravam u duzini 8 m da posadim red malina i red kupina.I jos jedno pitanje posto imate vise iskustva od mene sto predlazete da se posadi uz ogradu gdje nema puno sunca.Sada mi je tu jedna velika rupa posto je zimus kombinirka CAT prednjom daskom cisceci snijeg srusila .Ja sam popravio ogradu ali je ostala rupa bez zelenila. Unaprijed hvala
 
B

BAGERISTA

Guest
E to se zove slika,,,,di nima dima,,,nisu slike dobre,,,jer bude obijektiv prečist.........:mrgreen:
Samo gas kolega,,,triba delat i isti,,,jer prazna vriča ne stoji za gore,,:supz:

Ljepo igleda,,,ovako sa slike..:partyman::partyman:
 
B

bosniahos

Guest
-

Dobrodošal.Ja,tako je najbolje ako se može malo rada malo meza i prođe ućas život.
 

Miro Spiro

Novi član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
10
Sretna Nova godina svima sa Poljoprivrednog foruma. Srece, zdravlja i novca u novoj 2012. godini
 
Na vrh