• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od mladenka

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali je nekad Lemind radio nešto slično ili ne,ali nešto je sa prostora bivše države:partyman:
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,264
razmišljam o prodaji prikolice, po Vašem mišljenju koliko bi mogao tražiti za nju?
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
po mojim saznanjima nova je oko 45-50 tis kuna pa sad ti sam procijeni koliko ta vrijedi i koliko možeš dobiti za nju jer zavisi kako je očuvana a ja mislim da je možeš cijeniti oko 2500-3500 tis eura jer zavisi da li je misliš bojati i sređivati
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,264
po mojim saznanjima nova je oko 45-50 tis kuna pa sad ti sam procijeni koliko ta vrijedi i koliko možeš dobiti za nju jer zavisi kako je očuvana a ja mislim da je možeš cijeniti oko 2500-3500 tis eura jer zavisi da li je misliš bojati i sređivati

http://imageshack.us/photo/my-images/703/copyofp9010077.jpg/

sredio sam ju, najprije jednom temeljnom, pa dva puta nitro bojom. kiper nije spigan stranice isto nisu savinute, o šasija je puni profil isto nije spigana...
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav! Jel to kod vas bila jučer svadba? Išli smo na vikendicu i vidimo rijetki prizor na žumberku. Od kad imamo gore vikendicu, cca. 10 godina, ovo je prva ili druga svadba koju vidimo. Sve u svemu čestitam!!
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,264
Pozdrav! Jel to kod vas bila jučer svadba? Išli smo na vikendicu i vidimo rijetki prizor na žumberku. Od kad imamo gore vikendicu, cca. 10 godina, ovo je prva ili druga svadba koju vidimo. Sve u svemu čestitam!!

hhehehhehe je bila je fešta kojaje nažalost brzo prošla. feštalo se 5 dana...
hvala na lijepim željama...
 
H

Hrvach

Guest
Uff teško vama... Samo 5 dana, pa kaj niste mogli izdržati još ova 2 pa da zaokružite cijeli tjedan. Čak sam vam i goste vodio od krašića do doma. Taman izlazim iz dućana i pita neki čovjek jel znam kak doć do Medven drage, idu na svadbu. Reko samo zamnom. Ajde hvala bogu da je dobro prošlo, ipak je svadba samo jednom u životu :)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
a jel onda i bilo 4 bračne noći ako se četri dana feštalo:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 
H

Hrvach

Guest
Pusti ti, nije to za zajebanciju. Znaš da su ovi ljudi s brega jaki i izdržljivi:rolfer::rolfer:
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,264
Uff teško vama... Samo 5 dana, pa kaj niste mogli izdržati još ova 2 pa da zaokružite cijeli tjedan. Čak sam vam i goste vodio od krašića do doma. Taman izlazim iz dućana i pita neki čovjek jel znam kak doć do Medven drage, idu na svadbu. Reko samo zamnom. Ajde hvala bogu da je dobro prošlo, ipak je svadba samo jednom u životu :)

pa jebemu miša kaj nisi došao na kratku koju... imali smo šank i samo se laktarili..
bi mi i još ta 2 ali kad spavaš po malo sati nemreš..
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,264
a jel onda i bilo 4 bračne noći ako se četri dana feštalo


hehehhe tomica je 4 dana su se po noći penezi brojili :supz: :supz: :supz: :supz::rolleyess: :rolleyess: :rolleyess::p :p :p
 
H

Hrvach

Guest
Ajde onda kad već zovete drugi put kad idem gore kad vas vidim stat ću da probam tu vašu žumberačku "maksuziju :) " Mislim da smo čak pred par godina bili deda i ja kod vas kad smo kupovali puru za božić,al nisam siguran jel ste to bili vi ili susjed...
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,264
Ajde onda kad već zovete drugi put kad idem gore kad vas vidim stat ću da probam tu vašu žumberačku "maksuziju :) " Mislim da smo čak pred par godina bili deda i ja kod vas kad smo kupovali puru za božić,al nisam siguran jel ste to bili vi ili susjed...

od susjeda on ima peradrstvo ja ne prodajem pure.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,264
moje pile, zvijeri
 

Prilozi

  • P1010007.jpg
    P1010007.jpg
    85.2 KB · Pregleda: 59
  • P1010008.jpg
    P1010008.jpg
    85 KB · Pregleda: 62
Na vrh