• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Nosonje

Nosonja

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
70
da ne umaram puno, na ovaj forum sam se prijavio zbog traženja savjeta u vezi održavanja i popravljanja traktora, nisam baš nekakav poljoprivrednik, ali nikad nije kasno !!!

Pozdrav ekipi
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
Dobrodosao, nisam nij aneki poljoprivrednik, lakse mi je ovako iza comp.
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Dobro nam došao!!! e vidi ja sam vikend poljoprivrednik(više hobi) al me to veseli i ovdje na f
orumu sam dobio puno korisnih informacija,,,,
poz,,,
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,:partyman::partyman:,svejedno ugodno druženje,,,možda te zarazimo.:mrgreen:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

pozdrav i dobro nam došao a što kaže bagerista o zarazi:weedman: pa taj virus je zaista opak:drinkers:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal! ...

., samo pomalo i ja sam hobi i vikend poljoprivrednik., a pomalo me uvatil virus te i takove potpune zaraze ko i sve ki se smanom družidu!, tako DA!, lagano to isto želim i tebi! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Nosonja

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
70
pozdrav i dobrodošao
a kakav traktor imaš

IMT 539 89. godina koji je evo trenutno u fazi generalke, složen je ali ima određenih problema koji će se riješiti, nadam se kroz koji dan, pisao sam više o tome na radionici
 

Najnoviji postovi

Na vrh