• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od prof. dr. Seljaka

  • Temu pokrenuo prof. dr. Seljak
  • Datum prvog posta
P

prof. dr. Seljak

Guest
Zdravo svima. Ja sam iz Srbije,trenutno živim u Beogradu, gde sam doktorant na zootehničkim naukama i radim pri jednoj visoko-školskoj ustanovi. Inače sam diplomirani ineženjer zootehnike (stočarstva), imam svoju muni farmu sa 10 krava pa se i praktično bavim strukom koliko mi nauka dozvoljava. Bio sa, nedavno u Hrvatskoj od Osijeka do Splita, video dosta toga i postoji velika sličnost u samoj problematici proizvodnje i kod nas i kod vas. Nadam se lepom druđenju i razmeni iskustava. Veliki pozdrav!
 
B

BAGERISTA

Guest
Zdravo svima. Ja sam iz Srbije,trenutno živim u Beogradu, gde sam doktorant na zootehničkim naukama i radim pri jednoj visoko-školskoj ustanovi. Inače sam diplomirani ineženjer zootehnike (stočarstva), imam svoju muni farmu sa 10 krava pa se i praktično bavim strukom koliko mi nauka dozvoljava. Bio sa, nedavno u Hrvatskoj od Osijeka do Splita, video dosta toga i postoji velika sličnost u samoj problematici proizvodnje i kod nas i kod vas. Nadam se lepom druđenju i razmeni iskustava. Veliki pozdrav!

Kolega pozdrav i dobrodoša,,,,,isto tako se i snaša.........:partyman::partyman:

Ako stigneš nabaci koju sliku....:supz::supz:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo se., lipo predstavljanje.-
 
P

prof. dr. Seljak

Guest
Hvala puno na lepim zeljama. Dosta sam stvari procitao danas, isti problemi se provlace i kod vas i kod nas. Nadam se da cemo zajedno uspeti da ih resimo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh