• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Sameda1972

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Zdravo, kao sto vidite novi sam ovde, ja sam iz Srbije (Prijepolja) od mehanizacije imam 2 traktora i to : ursus c 360 i VTZ 2048A, balirku, samohodni kosacicu. Imam 4 od kojih zivim, to bi bilo to za sada :) :D
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ljep pozdrav kako se kod vas živi od poljoprivrede dali se donekle isplati...
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
pa i nije neka zarada od polljoprivrede, moj rodjak ima 8 krava i to je maximum za koji ovde znam, ima dosta zemlje pa mu se valjda isplati, a cena mleka je oko 33-35 din sa premijom za 1l, ali ja od moje 4 krave isto lepo zaradjujem, prodajem mleko po kucama ali po ceni od 60 din za 1l:D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobo došel ..znaš ,šteta kaj sam tvoje Prijepolje moral tražiti na googlu...
Predstavi ti svoje mjesto a onda krave i traktore ..je*eš tu željeznariju ...bosna je prekrasna domovina , bogate tradicije , krvave slobode...aj živjeli ..

nešto sam emotivan danas , sigurno je PMS blizu
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:partyman::partyman:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
dobo došel ..znaš ,šteta kaj sam tvoje Prijepolje moral tražiti na googlu...
Predstavi ti svoje mjesto a onda krave i traktore ..je*eš tu željeznariju ...bosna je prekrasna domovina , bogate tradicije , krvave slobode...aj živjeli ..

nešto sam emotivan danas , sigurno je PMS blizu

PMS¨? Hitno se najedi čokolade za kuhanje ,ona ti bu pomogla sigurno--...
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
ja sam iz Srbije, Prijepolje tacnije brodarevo, nekih 10ak km od granice sa Crnom Gorom
 
Na vrh