• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Sanela

  • Temu pokrenuo sanel
  • Datum prvog posta
S

sanel

Guest
Pozdrav forumaši, zovem se Sanel, iz Cazina sam, imam 29 god. i po zanimanju sam dipl.ing.el. Posto nemam posla u struci malo sam se posvetio poljoprivredi, inače u obitelji se s tim bavimo već duzi period. Ove godine sam zasadio 3500 sadnica jagode, početnik sam u tome, i nadam se da će mi forumaši koji se bave uzgojom jagode pomoci u slučaju nekih problema, mada je o tome vec dosta toga napisano. Isto tako potrudit cu se da i ja na neki način budem od koristi, razmjenjivat ćemo svoja iskustva i nalaziti rješenja za eventualne nedoumice, pitanja i probleme.

Pozdrav :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:partyman: :partyman:

Jel još postoji ona cesta preko brda od bihaća do cazina,,,,pa dođeš dole,,,u cazin,,,iza jedne đamije bio veliki građevni materijal..tamo vukli robu iz istre,,,(cement)...jao kad se sijetim tih dana:gitarist:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Pozdrav forumaši, zovem se Sanel, iz Cazina sam, imam 29 god. i po zanimanju sam dipl.ing.el. Posto nemam posla u struci malo sam se posvetio poljoprivredi, inače u obitelji se s tim bavimo već duzi period. Ove godine sam zasadio 3500 sadnica jagode, početnik sam u tome, i nadam se da će mi forumaši koji se bave uzgojom jagode pomoci u slučaju nekih problema, mada je o tome vec dosta toga napisano. Isto tako potrudit cu se da i ja na neki način budem od koristi, razmjenjivat ćemo svoja iskustva i nalaziti rješenja za eventualne nedoumice, pitanja i probleme.

Pozdrav :partyman:

Pozdrav iz Bihaća i puno uspjeha sa jagodama.Fala Bogu pa nisi krastavce posijao.
 
G

GROF

Guest
., odlično predstavljanje! ...

., lip TI pozdrav NOVI forumašu Sanel i dobro nam došal! ...

., odlično predstavljanje!, moj osobni rešpekt, :supz: ., veliki pozdrav u predivni gradić Cazin!., predivni gradić i naselje predivnih ljudina!!! ... ., sretno TI sa započetim delom oko jagoda.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se.-
 

Najnoviji postovi

Na vrh