• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od teodula

  • Temu pokrenuo teodul
  • Datum prvog posta
T

teodul

Guest
Pozdrav svima, ja sam inace student ali sam eto nekim slucajem poceo da se bavim plastenicima i da se pohvalim za nepunu godinu postao sam vlasnik 550 kvadrata plastenika :cool: do sada sam uzgojio jednu kasnog paradajza i imao sam svakakvih problema ali na kraju nije ga bilo koliko je trebalo ali je kvalitet bio vrhunski :cool: Sad imam rasadu paprike i planiram uskoro da je sadim ali vec imam nekih problemcica :scratch tako da sam odlucio da se pridruzim vasoj druzini :partyman: da cujem od vas stogod pametno. Tako da sam otvoren za svaki savjet a i da rijesim ovaj trenutni problem
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
dobro dosao na forum sto cekas s sadnjom u plasteniku ili ides na kasni uzgoj???????? :confused:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav svima, ja sam inace student ali sam eto nekim slucajem poceo da se bavim plastenicima i da se pohvalim za nepunu godinu postao sam vlasnik 550 kvadrata plastenika :cool: do sada sam uzgojio jednu kasnog paradajza i imao sam svakakvih problema ali na kraju nije ga bilo koliko je trebalo ali je kvalitet bio vrhunski :cool: Sad imam rasadu paprike i planiram uskoro da je sadim ali vec imam nekih problemcica :scratch tako da sam odlucio da se pridruzim vasoj druzini :partyman: da cujem od vas stogod pametno. Tako da sam otvoren za svaki savjet a i da rijesim ovaj trenutni problem

Lijepi pozdrav i dobrodošao!:)

Paradajz je na Hidroponu?
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša....................:partyman: :partyman:
 
T

teodul

Guest
Hvala, pa ja bih je sadio nego nisam uradio sistem za navodnjavanje planiram sad od ponedeljka mada za ponedeljak ujutro javljaju -4. Imam jedan problem pojavljuju mi se na listovima paprike svijetle pjegice tj bijele kao kad se susi a listovi se s vana suse meni lici na ozegotine a mozda i plamenjaca sad trenutno nemam slike da postavim. ima li ko kakvu ideju sta bi moglo biti? Inace nema ih mnogo takvih.
 

Najnoviji postovi

Na vrh