• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od tinda

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Evo da se i ja predstavim.Bavimo se stočarstvom i ratarstvom.Od strojeva imamo Zetor 5245 i IMT 533.Prikolicu češku 8 tona 1 kola prikolicu za đubre sip orion 60 i sip samoutovarnu,cisterna 3000 litara,plug 14 cola imt,tanjurače olt 24 diska,sjetvospremač neki neznam proizvođača,imt sijačica za žito 3 m kultivator imt 4 reda,šprica agromehanika 300 l ,silokombajn kemper,rotokosa imt 4 rotora,okretač sip to 220,utovarivač za đubre.Evo to je to od naših strojeva.U planu je novi traktor nekih 90 KS.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došao da li tu prikolicu vučeš sa zetorom i je li u planu možda opet novi zetor
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.....................:partyman::partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pa je li mu to teško ona puna ima 10T ja imam 3340 to je potpuno isti zetor ko tvoj samo nova verzija i kad jednoosovinku natovarim 5-5.5T na uzbrdici ga moram prebacivat iz pete u četvrtu
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
pa je li mu to teško ona puna ima 10T ja imam 3340 to je potpuno isti zetor ko tvoj samo nova verzija i kad jednoosovinku natovarim 5-5.5T na uzbrdici ga moram prebacivat iz pete u četvrtu

mi nekad vučemo i 12, 13 tona
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
i ja se nadam da će traktor uskoro pa da gledamo slike jedino što zetor ima 3t pa to može povuć ajde to probaj sa imt 549 dv
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav sa Bilogore,ta tvoja prikolica garant samo po ravnom i dobrom putu jer sigurno po brdinama nema šanse,jedino ako dođe taj vaš novi(dali je več pao dogovor za Gudovac):partyman:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
pozdrav sa Bilogore,ta tvoja prikolica garant samo po ravnom i dobrom putu jer sigurno po brdinama nema šanse,jedino ako dođe taj vaš novi(dali je več pao dogovor za Gudovac):partyman:

ma tek nagodinu
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
otišo na zetoru akumulator treba novi traktor pod hitno

:rolfer::rolfer::rolfer: prijatelju, ti si prva liga!!

sad si mi dao ideju, danas kad dođem sa posla, prvo što ću napravit je:
Objasnit ženi da su zadnje gume na fergiju na 20%, i da hitno moramo kupit Same Explorer!!

:rolfer::rolfer::rolfer:

ako se sutra ne javim, nemojte tugovat, nezdravite u moje veselo ime!!
:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
:rolfer::rolfer::rolfer: prijatelju, ti si prva liga!!

sad si mi dao ideju, danas kad dođem sa posla, prvo što ću napravit je:
Objasnit ženi da su zadnje gume na fergiju na 20%, i da hitno moramo kupit Same Explorer!!

:rolfer::rolfer::rolfer:

ako se sutra ne javim, nemojte tugovat, nezdravite u moje veselo ime!!
:partyman:

Nema,,,tuge,,,ipak joj ostane,,,,fergi:mrgreen::lol::lol:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
otišo na zetoru akumulator treba novi traktor pod hitno

načuo zetor da kupuješ novi traktor pa i on traži da kupiš novi da mu bude malo lakše zato se on kvari da brže dođe drugi u pomoć:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh