• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od TomoZeković!!

  • Temu pokrenuo TomoZeković
  • Datum prvog posta
T

TomoZeković

Guest
Pozdrav dragi prijatelji. Zovem se Roberto Kujundzic i dolazim iz Imotskog. S obitelji radim u poljoprivedi. Imamo 7000 trseva vinove loze, voćnjak sa 600 voćaka itd.. Od strojeva imam traktor Tomo Vinković 821 sa dvobrazdnim plugovima i frezom te motokultivator Benassi. Nadam se da me primate u svoje društvo :)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošao na forum , pa normalno da te primamo u društvo , ugodan boravak na forumu:supz::supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša,,,,,,:partyman: :partyman:
 
T

TomoZeković

Guest
Hvala momci, Sretan Uskrs vama i vašoj obitelji!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Također...........:drinkers::drinkers:
2luw2nk.gif
 
T

TomoZeković

Guest
Markec i massey 3070 hvala na dobrodošlici, također Sretan Uskrs vama i vašim obiteljima!!
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću Roberto i dobro nam došal na dobar poljoprivredni forum.com!...

., svakako TE primamo u svoje dobro i šaroliko društvo., pogotovo društvo ljubitelja, štovatelja, korisnika i posjednika - vlasnika traktora tome!., neka tebe tvoj "novi" traktorić TOMO dobro i dugo služi uz Božji Blagoslov tvoje obitelji i tebe! ...

., evo jedna javna poruka tebi!., na tvome traktoriću prednja maska sa farovima ima posebnu posvetu i Blagoslov moje župne crkve - Svetišta Svetog Juraja mučenika!, sa Blagoslovljenom potkovicom i spasiteljem u njoj!., neka TE nesebično čuva, štiti ko i mene dugooo godin MOG dobroga života!!!., SRETNO VAM! ...

., Sretan i Blagoslovljen USKRS tebi i tvojima!, Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
T

TomoZeković

Guest
., lip TI pozdrav mladiću Roberto i dobro nam došal na dobar poljoprivredni forum.com!...

., svakako TE primamo u svoje dobro i šaroliko društvo., pogotovo društvo ljubitelja, štovatelja, korisnika i posjednika - vlasnika traktora tome!., neka tebe tvoj "novi" traktorić TOMO dobro i dugo služi uz Božji Blagoslov tvoje obitelji i tebe! ...

., evo jedna javna poruka tebi!., na tvome traktoriću prednja maska sa farovima ima posebnu posvetu i Blagoslov moje župne crkve - Svetišta Svetog Juraja mučenika!, sa Blagoslovljenom potkovicom i spasiteljem u njoj!., neka TE nesebično čuva, štiti ko i mene dugooo godin MOG dobroga života!!!., SRETNO VAM! ...

., Sretan i Blagoslovljen USKRS tebi i tvojima!, Bog!, čitamo - pišemo se ...

Hvala Grofe na lipim željama, također tebi i tvojoj obitelji Sretan Uskrs.
 

Najnoviji postovi

Na vrh