• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Type-R

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Poštovanje,
pratim forum vec dosta dugo ali nikak da se registriram, ljencina sta drugo reci :D
Zovem se Danijel, iz Cerovca, to je selo u blizini Požege, mislim da s moje strane ima dosta clanova.
Inace student Elektroenergetike na Elektrotehničkom fakultetu u Osijeku, 3. godina.
Aktivan po dosta auto foruma pa je red i na poljoprivredni posto imamo OPG i bavimo se duhanom, ostatak se sije zito, soja, kukuruz, par godina smo radili repu i tako to.
Vozni park je Zetor 7711, Imt 549, IMT 540.
Na forum sam se prijavio zbog meni zanimljivih sadrzaja i da osim citanja mogu ponesto i napisati.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobro dosao.
hondu nisi pribrojao voznom parku? o cemu se tocno radi?
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
zahvaljujem na pozdravima,
sto se tice auta nekada davno neka opsesija hondama i tako je nastao taj nick, otkad postoje forumi rekli bi se, pa nastavljam tradiciju da se i na vw clubu i na audi clubu i na forum.hr-u a i na poljoprivrednom mogu raspoznati pa svagdje imam isti nick.
trenutno zadrti štovatelj VAG grupe, za audi nemam para pa vozim VW :D
u garazi passat 3bg 2005 god zadnji model TDI, Vento TD i stari ima Yugo tempo 2001 god za drljanje do posla i u duhan :D
trenutno u fazi kupnje nekog golfa cetvorke passata ili A3 do 6000eura, ak netko zna neki uredan auto nek pise.
 
Na vrh