• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od zagorca

vepar123

Novi član
Tu od
18 Velj 2013
Poruka
10
pozdrav drustvo.moji roditelji se bave poljoprivredom točnije svinjogojstvom pa bih ja jos po nesto htio naocit o svinjogojstvu ili dati par savjeta sto sam naucio do sada...i planiram nastavit sa svinjogojstvom.....ali ponajvise bih htio naucit jos po nesto o svinjama,hranidi i uzdrzavanju svinja...
 

vepar123

Novi član
Tu od
18 Velj 2013
Poruka
10
hvala ljepa na ljepom doceku....a sad me zanima dali veterinarski tehnicar smije markirati svinje...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Dobro došel zagorec..mislim da češ prije dobit odgovor ako pitaš u temi svinjogojstvo..
 
B

bosniahos

Guest
Dobrodošal,je pa smi on pitat i njega,možda ima neke spoznaje.I mene to zanima onako malo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh