• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od zkralj88

  • Temu pokrenuo zkralj88
  • Datum prvog posta
Z

zkralj88

Guest
Dakle pozdrav svim članovima!

Iako sam se tek sad registrirao imam osječaj ko da sam več dugo član jer već jedno vrijeme čitam i posječujem ove forume. Prvenstveno o traktorima i mehanizaciji a onda i opčenito.

Ime mi je Zoran, iz Zagorja sam, moja obitelj bavi se poljoprivredom za nečije pojmove rekreativno, 3-4 rali zemlje, malo šuma i tako...

Nadam se da ću se moći nekak uključiti u ovu zajednicu i eventualno postaviti pokoje pitanje starijim i mudrijim kolegama.

Pozdrav

Zoran
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša......................:partyman: :partyman:imenjače.........
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav novi forumašu Zorane!, dobro nam došal, čitamo - pišemo se ...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i dobro se snašao na forumu:partyman::partyman:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

dobro došo kolega i neka te snama a i naučit ćeš nešto pozdrav:drinkers:
 
Na vrh