• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav poljoprivrednici

MattSameS.1006

Novi član
Tu od
18 Ožu 2013
Poruka
24
Pozdrav svima, ja sam Matija iz Palesnika, bavimo se vocarstvom, ratarstvom, ovcarstvom i konjogojstvom, od mehanizacije imamo IMT 533, NewHollandTN85FA, Antonio Carraro 4400 Country, Antonio Carraro TGF 7800, ove godine smo kupili kombajn Claas Mercator 70 i sad je u postupku nabavka Same Silver 100.6 sa utovarivacem, jos u sezoni berbe imamo posudeno od strica IMT 539...
Od ostale mehanizacije imamo atomizer,viljuskar traktorski i dizelski,plug jednobrazni, tanjurace 20 diskova, podrivac krticar, rotodrljaca sa bocnim pomakom i jo dosta opreme, vise od mehanizacije kada dodem doma za vikend, nadam se da ste me poblize upoznali sada :icon_smile:
 

Najnoviji postovi

Na vrh