• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svim članovima foruma

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Evo ukratko da se predstavim!

Tomislav iz okolice Križevaca, po struci računalni tehničar u strojarstvu, još me jedan ispit djeli do titule prvostupnika informatike.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Evo ukratko da se predstavim!

Tomislav iz okolice Križevaca, po struci računalni tehničar u strojarstvu, još me jedan ispit djeli do titule prvostupnika informatike.

Dobro nam došao !
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dobro došel..i ja idem za rač.teh.za strojarstvo al sam tek 1. godina hehe:lol:
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
dobro došel..i ja idem za rač.teh.za strojarstvo al sam tek 1. godina hehe:lol:

a dobro, dogurat ćeš i ti do 4. godine ;), u kojem gradu to ideš?
Ja sam završio u Križevcima, dok sam ja išao nisu bili baš neki uvjeti, sad imaju novu zgradu škole, moderno opremljen kabinet za praksu i sve, a mi nekad sve učili na nekim računalnim simulatorima ;)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
a dobro, dogurat ćeš i ti do 4. godine ;), u kojem gradu to ideš?
Ja sam završio u Križevcima, dok sam ja išao nisu bili baš neki uvjeti, sad imaju novu zgradu škole, moderno opremljen kabinet za praksu i sve, a mi nekad sve učili na nekim računalnim simulatorima ;)
idem u Varaždin.. mi večinu toga radimo u AutoCAD-u(crtanje)..a u radioni strojeva kolko ti :heart: poželi..još nismo počeli raditi(praksa-al samo v školi) vjerojatno budemo drugo pologodište su rekli:)
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
idem u Varaždin.. mi večinu toga radimo u AutoCAD-u(crtanje)..a u radioni strojeva kolko ti :heart: poželi..još nismo počeli raditi(praksa-al samo v školi) vjerojatno budemo drugo pologodište su rekli:)

to vam je onda super, moj bratić ide u Križevce , on sad 2. razred i tamo sad isto imaju hrpu strojeva i svega i zbilja se da jako puno naučit
 

Najnoviji postovi

Na vrh