• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svim dobrim ljudima

  • Temu pokrenuo žetelac
  • Datum prvog posta
Å

žetelac

Guest
Ime mi je Josip,52 godine,dolazim sa najistocnijeg dijela Slavonije,Drenovci..

seljacko dijete i ostao..zanimaju me sve teme oko mehanizacije i ratarstva..Ovdje sam kako bih sazanao i pomogao drugim osobama na forumu..Pozz!
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
hej dobro dosao,iako smo se vec culi u Fahr temi.puno srece sa kombajnom ak bude sve uredu.poz:(y):
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Ime mi je Josip,52 godine,dolazim sa najistocnijeg dijela Slavonije,Drenovci..

seljacko dijete i ostao..zanimaju me sve teme oko mehanizacije i ratarstva..Ovdje sam kako bih sazanao i pomogao drugim osobama na forumu..Pozz!

Pozdrav druže Josipe i dobro nam došao. Kako je u županjskoj Posavini. Mislim da je moj, na žalost, pokojni kolega Kalistović bio iz Tvog mjesta? Bili smo si jako dobri.
 
Å

žetelac

Guest
Pozdrav druže Josipe i dobro nam došao. Kako je u županjskoj Posavini. Mislim da je moj, na žalost, pokojni kolega Kalistović bio iz Tvog mjesta? Bili smo si jako dobri.
Hvala na pozdravu,nema vise Ive..bio je dobar prijatelj,,svakom je zelio pomoci..sad se trenutno kod nas vrsi soja i suncokret na veliko,..neznamo koja ce biti cijena.Svasta se prica..
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:icon_pidu::icon_pidu:
 
Na vrh