• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svim forumasima iz Borova sela !

J

jovan993

Guest
Evo ovako ljudi da se predstavim ja sam Jovan Bozic mladi tek punoljetan poljoprivrednik i stocar . Iz borova sela sam bavim se najvise poljoprivredom imam oko 70 jutara zemlje koje obrađujem sa imt 549 sa prednjom vucom i imt 560 bez prednje vuce . Takodje imam i oko 250 ovaca i imam 5 krava i dvije junice steone . jako sam se zainteresirao za poljoprivredu i zemlju jer su to radili moj otac i moj djed i tako ide generacijama unazad ! :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i dobro se snalazi u svom poslu ,svako dobro od sad pa nadalje:drinkers::axe:
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
i tako ide generacijama unazad !

Na tebi je da se sad pobrineš da bude i generacijama unapred.

Pozdrav i dobrodošao.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo se ...

., sretno TI sa poljoprivredom i moj osobni rešpekt - poštovanje!, kada tako mlad uopće oćeš delat i svoju dobru "lozu" poljoprivrednika nastavit!!! ...
 
J

jovan993

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo se ...

., sretno TI sa poljoprivredom i moj osobni rešpekt - poštovanje!, kada tako mlad uopće oćeš delat i svoju dobru "lozu" poljoprivrednika nastavit!!! ...




Hvala GROFE valda ce biti sretno :)
 
Na vrh