• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svim forumasima

M

Mesko

Guest
Pratio sam ovaj vas forum neko vreme i odlucio da vam se pridruzim posto ima jako pametnih i korisnih temi . Bavim se poljoprivredom i imam 2 traktora . Jedan je T.V 418 77 god. , a drugi je NIBBI 26 kw TIPO DVA 1000T obadva su zglobni traktori. :eek:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
dobro došao mesko,svašta češ na forumu naučiti.Evo mog današnjeg iznenađenja,pregledavajuči poruke forumaša naiđem na poruku MEDOLINE, a tamo slika mog ovna Janka, objavljena kao ,eto još malo mojih ovaca ,piše medolina,poruka je napisana 11.06.2012., a ovan janko prepoznatljiv ima razbijenu glavu , malo samo , iznad desnog oka jasno se vidi , bravo medolina ipak zagorski ramanovci su najljepši , zar ne, a tek ovan Putko u jakoj konkurenciji na sajmu u gudovcu je odličan 2. , vrlo sam zadovoljna . Hvala za objavu slika prije no što sam bila član foruma. Pozdrav iz Zagorja.
 
M

Mesko

Guest
pozdrav i dobro došao:partyman:

i ti dobro dosao u ljubitelje tomi vinkovica ja imam dva tome jedan je 418;77g a drugi je 25/6KW 34KS NIBBI MARKA 76G A MOZDA CAK I JOS MALO STARIJI VOLIO BIH GA NACI NA INTERNETU TKO IMA VISE SLIKA DA GA USLIKA KAO STO SAM JA SVOG PA DA NEKE STVARI MOGU POGLEDATI JER MU RADIM ZGLOB I SKLOP ZUBCANIKA NA VOLANU KOJE MORAM TO I JOS VARITI MU CELJUSTI JER TU JE MALO DOBIO
 
M

Mesko

Guest
dobro došao mesko,svašta češ na forumu naučiti.Evo mog današnjeg iznenađenja,pregledavajuči poruke forumaša naiđem na poruku MEDOLINE, a tamo slika mog ovna Janka, objavljena kao ,eto još malo mojih ovaca ,piše medolina,poruka je napisana 11.06.2012., a ovan janko prepoznatljiv ima razbijenu glavu , malo samo , iznad desnog oka jasno se vidi , bravo medolina ipak zagorski ramanovci su najljepši , zar ne, a tek ovan Putko u jakoj konkurenciji na sajmu u gudovcu je odličan 2. , vrlo sam zadovoljna . Hvala za objavu slika prije no što sam bila član foruma. Pozdrav iz Zagorja.

hvala drug i ti isto dobro dosao i jako me veseli sto ima ovakvo nesto kao sto je forum jer neke stvari nemozes kupiti novcem a ni znanje ali prijateljstvo je najvece znanje i onda ces sve moci rijesiti sto nas muci uvijek netko nesto vise zna ili je vec to prosao pa zato moramo staviti satko svoje slike od njihovih ljubimaca na tockove kao sto sam ja svoje stavio i vidio da je jedan trazio neko objasnjenje da li netko zna ista o traktorima marke nibbi pa sam zato postavio slike od svog traktora a ja bih volio naci djelove za motor ili motor komletan mada se moze sve vecinom odraditi ali mi neke stvari trebaju od poklopca motora i jos neki stvari a moze se vidjeti na slikama da je popucalo pa je vareno ali nije kako treba ali ja volim naci original pa eto pozdrav od meske iz bosne/bihac:drinkers:
 
S

Sljiva-men

Guest
Pratio sam ovaj vas forum neko vreme i odlucio da vam se pridruzim posto ima jako pametnih i korisnih temi . Bavim se poljoprivredom i imam 2 traktora . Jedan je T.V 418 77 god. , a drugi je NIBBI 26 kw TIPO DVA 1000T obadva su zglobni traktori. :eek:

Pozdrav i tebi Mesko i dobrodosao...
 
M

Mesko

Guest
Pozdrav i tebi Mesko i dobrodosao...

hvala i jos ljepe vas nasao prijatelju vidio sam jednu frezu zove ze voredna freza pa vidio sam je kod jednog mogu ti prebaciti sliku da vidis kako izgleda pa bi volio nabaviti takvu ove standardne mi se nesvidaju pa bi ovu dvorednu sebi kupio jer se moze kombinovati da bude freza kolikooces da buse sitoka a mozes je napraviti da bude kopacica uzmedu kukuruzni redaka ako me kontas sta ocu reci pa najbolje ta ti sliku kad je nadem da ti je prebacim pa ce ti odmah biti sve jasnije pozz
 
Na vrh