• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima!Da se predstavim!

F

fendtgtd

Guest
Pozdrav svima!!Neko vrijeme sam tu,ali neaktivno!Pa naravno bilo bi uredu predstaviti se ako hoču sudjelovati!
Pa ovako:
Ja sam Ivan,iz mjesta (sela) Gradište,kod Županje!Imam 23.godine!
Završio sam srednju školu i bavim se poljoprivredom.Imam opg registriran itd. To mi je osnovno zanimanje kao i mojoj porodici koja se generacijama bavi tim poslom!Ja i stari obrađujemo occa 190 ha na kojima uzgajamo u največem djelu pšenicu,zatim soju,repu,uljanu repicu,kukuruz itd. Recimo kao i ostali onu kulturu koja se više isplati,naravno uvjek treba postojati plodored,ali kako stvari stoje sve je manje isplativosti kod sviju kultura,ali šta čemo radit se mora pa jedino se nadati nekom boljem vremenu!Prije sam se bavio i stočarstvom,ali jednim djelom što je stočarstvo sve na tanjim granama,a drugim zbog nedostatka vremena i s tim što bi se trebao s time ozbiljno baviti da bi mogao nešto planirati za ubuduče,odustao sam od toga i bavim se ratarstvom!U poljoprivredi sam od "malih nogu",stoga nisam za podcjenit mada mi je 23.g.Prašina,blato,ulje kao i svima u tom poslu mi je stalni pratitelj hehe!Mehanizacije imam dosta,nešto malo nove,a ostalo(večina) polovna čak i punoljetna ;) Imam šest traktora,prikolice,kombajn itd. da nenabrajam,nije bitno,nadam se da ču uskoro postaviti i koju sliku!Sve sami održavamo,popravljamo,prepravljamo...Poljoprivredni sam mehaničar po zanimanju koji je prekvalificiran u poljoprivrenog tehničara!
Kao i svi tu,uvjek volim "načut nešto o poljoprivredi,mehanizaciji" Nema teme koja me nezanima!! I zato nadam se da čemo se ugodno družiti :)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
E pa Ivane svaka čast na predstavljanju.

dobrodošao i ugodno druženje na forumu.
 
B

bosniahos

Guest
.

Dobrodošal.To mi je drag kraj često tamo svračam u lov.:weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.......................:partyman: :partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav Ivane,imaš ti toga poprilično,ajd uskoro baci gore slikice od strojeva,dobro došao na najbolji polj.forum ima svega za svakog:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., odlično predstavljanje mladiću Ivane! ...

., lip TI pozdrav mladiću Ivane u najbolji godina i dobro nam došal! ...

., odlično predstavljanje, svaka TI čast i fala na ovako lipom, iskrenom, domaćom besedom ispisano o sebi i svome!, moj osobni rešpekt i naklon do poda, ... :prayer: ...
., uvik naglašavam - ističem i jopet ću sada., dobre treba falit i nagradit, loše treba kudit - špotat i na Božji! put postavit., a TI naš Novi forumašu - mladiću Ivane! u najbolji godina sve pofale idedu, kada oćeš delat, sretno TI! ... :supz: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
F

fendtgtd

Guest
Evo nekih slika od mene

P180311_1238_01.jpg

P080411_1930.jpg

P020312_1601.jpg

P210811_1206.jpg

P080312_1219.jpg

P020312_1735.jpg

P210811_1203.jpg

P080312_1216.jpg

P020312_1601.jpg

P090311_1046.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ljepi strojevi ali koji je ovo ljepotan od FENDTA sa tom rotodrljačom?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
pozdrav

da li je ovaj kanalokopac rucni rad i dali moze vuci traktor bez puznih brzina??

strojevi odlicni..
 
B

BAGERISTA

Guest
Gledam ove slike,,,,,i stvarno imaš strojeva,,,ali ona konbinacija fendt+rotodrljača,,,,je da :shock::shock::shock:
Vidim da je svega pomalo na gospodarstvu..8)
 
F

fendtgtd

Guest
ljepi strojevi ali koji je ovo ljepotan od FENDTA sa tom rotodrljačom?

Ma to je moj 612lsa turbomatik,92.godište je,star,ali uredan sasvim što se tiče mehanike,a ja sam ga sredio što se izgleda tiče :partyman:
 
F

fendtgtd

Guest
pozdrav

da li je ovaj kanalokopac rucni rad i dali moze vuci traktor bez puznih brzina??

strojevi odlicni..

Je ručni rad ovaj kanalokopač promjera 140 cm pločevine okrugle neračunajuči motičice,reduktor je masivni od prese za kvadratne bale
ja sam ga pravio,sve zbog tog da bude masivan i da se nekvari nimalo lako
može raditi traktor bez pužnih sporih brzina bez brige i ja radim bez pužnih brzina
motičice sam uzeo nove,reduktor-prijenos je od prese,šasiju sam sam napravio,također i ostalo
hvala na komplimentu za strojeve:)
 
F

fendtgtd

Guest
Gledam ove slike,,,,,i stvarno imaš strojeva,,,ali ona konbinacija fendt+rotodrljača,,,,je da :shock::shock::shock:
Vidim da je svega pomalo na gospodarstvu..8)

hvala kolega :D to sam imao trenutno slike,kad uslikamo još pokoji stroj stavljam
 

Najnoviji postovi

Na vrh