• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima iz Bjelovara

  • Temu pokrenuo DaliborBJ
  • Datum prvog posta
D

DaliborBJ

Guest
Pozdrav,

eto par riječi o meni, dolazim iz Bjelovara. Vinograd imam u Čepelovcu blizu Đurđevca. Prijavio sam se na forum da sa vama mogu podjelit iskustva i dojmove o strojevima i opremi.
Trenutno sam u nabavi nekog mini traktora (Yanamar ili Kubota) pa ću imat o tome par pitanja.

LP

Dalibor
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..............:partyman: :partyman:

Danas krenulo novih članova........valjda svi u kučama..:shock:;);)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošao na forum , sretno sa nabavom traktora , ako kako mogu pomoći samo pitaj :supz:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću Dalibore iz predivnoga grada Bjelovara! ... ., Sretan USKRS!!! ...

., dobro nam došal, čitamo - pišemo se ... ., sretno TI sa delom i budućim traktorićem!
 

proart-ing

Novi član
Tu od
20 Pro 2011
Poruka
6
Pozdrav,

eto par riječi o meni, dolazim iz Bjelovara. Vinograd imam u Čepelovcu blizu Đurđevca. Prijavio sam se na forum da sa vama mogu podjelit iskustva i dojmove o strojevima i opremi.
Trenutno sam u nabavi nekog mini traktora (Yanamar ili Kubota) pa ću imat o tome par pitanja.

LP

Dalibor

dobrodošao
 
Na vrh