• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima koji su spremni stručnim i dobronamjernim savjetima pomoći kubik-u

K

kubik

Guest
Prijatelji moji, sad mi triba jedan drugi vid pomoći...pokušavam stavit nekoliko slika sa voćnjaka šta sam danas slika ali mi ne ide...pa ako može neki savjet kako Vi stavljate slike. Hvala
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
http://imageshack.us/

Otvori ovu stranicu,na komp stavi slike stisni BROWSE,otvori slike,UPLOLOAD NOW.
Kada učita slike (zelena kvačica)i pokažu se slike dvoklikni na sliku kada se pojavi idi na FORUM CODE prvo stisni ljevom tipkom da poplavi onda desnom COPY.
Nakon toga gdje u forumu želiš staviti slike stisni desni klik na mišu i PASTE i slika ti je vidljiva na forumu
 
K

kubik

Guest
http://imageshack.us/

Otvori ovu stranicu,na komp stavi slike stisni BROWSE,otvori slike,UPLOLOAD NOW.
Kada učita slike (zelena kvačica)i pokažu se slike dvoklikni na sliku kada se pojavi idi na FORUM CODE prvo stisni ljevom tipkom da poplavi onda desnom COPY.
Nakon toga gdje u forumu želiš staviti slike stisni desni klik na mišu i PASTE i slika ti je vidljiva na forumu

Zahvaljujem, stvarno si svestran...hvala Bogu pa i u poljoprivredi imamo stručnjake sa IT iskustvom.
Ja sam za prvu ruku improvizirao pa sam svoje slike stavio na Facebook-buisness-profil pod imenom "Jabuke Markić", ako netko želi škicnuti, dok ne skužim Njokine fore i postavim slike na ovaj forum, dobro je doša kao i svaki komentar na te iste.
 
L

Labudasta

Guest
Zahvaljujem, stvarno si svestran...hvala Bogu pa i u poljoprivredi imamo stručnjake sa IT iskustvom.
Ja sam za prvu ruku improvizirao pa sam svoje slike stavio na Facebook-buisness-profil pod imenom "Jabuke Markić", ako netko želi škicnuti, dok ne skužim Njokine fore i postavim slike na ovaj forum, dobro je doša kao i svaki komentar na te iste.

Ako hoćeš preuzet ću slike sa fejsa( našla sam Vaše jabuke) i postavit ovdje na forum,
bavim se web izradom tako da nema problema koji ne mogu riješiti (bar se nadam):D:lol:
 
K

kubik

Guest
Ako hoćeš preuzet ću slike sa fejsa( našla sam Vaše jabuke) i postavit ovdje na forum,
bavim se web izradom tako da nema problema koji ne mogu riješiti (bar se nadam):D:lol:

Pozdrav, nemam ništa protiv što se tiče slika....ako ti se da s time zezat, samo navali. Ja ću se odužit ako ništa jabukama....
 
L

Labudasta

Guest
Evo, slike sam postavila u kategoriji o Voćarstvu na temi "Jabuke"
:drinkers:
 
K

kubik

Guest
Evo, slike sam postavila u kategoriji o Voćarstvu na temi "Jabuke"
:drinkers:

Hvala ti Labudice...stvarno sam oduševljen kolegijalnošću na ovom forumu, ugodno sam iznenađen spremnošću na pomaganje jedni drugima. Ako nekom trebaju građevinski savjeti ili prevođenje njemačkog jezika - stojim na raspolaganju svim dobronamjernim poljoprivrednicima.

A tebi Labudice plaćam piće ako si na području ZGa.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Pozdrav i dobro nam dosao :partyman:
Svaki pocetak je tezak ali polako ces ti to sve savladati ima vremena
Evo ovdje imas poprilicno dobor objasnjeno kako postaviti slike http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=21784
Ja sam na pocetku pomocu toga skuzio
Sto se tice mehanizacije kao sto su vec svi rekli naj potrebniji su ti traktor, atomizer i nekakva kosacica ili mulcer
Traktor gledaj ako mozes ikako da ti bude s kabinom, pa kakva takva, radi spricanja.
A atomizer pogledaj kod ovih sto uvoze polovnu mehanizaciju ima li neki povoljan, mi smo recimo neke godine prodali atomizer od 350 l za 330 e, i to u vrlo dobrom stanju samo sto nije mogao dohvatiti vrhove krusaka pa ga zato prodali, a za jabuke je bio dovoljan
A kosacica ima ovih pravljenih vrlo povoljno 200-300 e, mulceri su malo skuplji a kosacica isto dobro moze da posluzi
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Pozdrav i dobro došao!

Sretno u novom radu i ostavenju sna, i da ti vočnjak čim bolje rodi.
Ako imaš kakvih problema oko snalaženja na forumu, nisu ti jasna uputa za slike ili sl. slobodno mi se javi se na privatnu poruku sve ću ti objasniti...
 
K

kubik

Guest
Pozdrav lipi moji,
samo da se pohvalim kako sam upravo zaprimio literaturu koju mi je preporučio naš uvaženi forumaš NJOKO. Hvala mu na tako kvalitetnoj uputi. Autor knjige je Karlo Brzica, inače moj zemljak, a naslov je "Jabuka". Iako je izdanje iz 1995 vidljivo je veliko autorovo iskustvo s ovog područja tako da skoro nikako ne zaostaje za suvremenim pogledima i metodama u proizvodnji jabuka...što sam uspio izčitati letimičnim pregledom knjige.
Hvala još jednom na izvrsnoj sugestiji, te napominjem da sam još uvik otvoren za kvalitetne sugestije vezane za literaturu kao i za sami proces uzgoja te s tim povezanim infrastrukturnim uvjetima.
 
K

kubik

Guest
Pozdrav i dobro došao!

Sretno u novom radu i ostavenju sna, i da ti vočnjak čim bolje rodi.
Ako imaš kakvih problema oko snalaženja na forumu, nisu ti jasna uputa za slike ili sl. slobodno mi se javi se na privatnu poruku sve ću ti objasniti...

Hvala na dobrodošlici i ponuđenoj pomoći. Nadam se da ću u skorašnje vrijeme malo više pažnje posvetiti dodatnoj informatičkoj izobrazbi kako ne bi zaostajao za ostalim forumašima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh