• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima koliko vas ima.

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Pozdrav od RAZZOR-a

Pozdrav.

Zovem se Roberto, dolazim iz Belog Manastira, po struci sam tehničar za računalstvo inace u praksi vozač, električar, mehaničar, fizikalac.

Imam 8 traktora i 2 kombajna tako da ce bit puno pisanja.

LP
 
Posljednje uređivanje:

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Dobro dosao nadamo se da se kuzis u mehaniku jel ovdje svi sve sarafaju jel je para sve manje za majtora
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Dobro dosao nadamo se da se kuzis u mehaniku jel ovdje svi sve sarafaju jel je para sve manje za majtora

Ahaahha tako i ja. samo moram si platit nekog ko mi dodaje alat, iz dana u dan sve više posla. :icon_pidu:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ahaahha tako i ja. samo moram si platit nekog ko mi dodaje alat, iz dana u dan sve više posla. :icon_pidu:

Ti onda našem muhaničaru otimaš nafaku....:(giggle)::(giggle):
pozdrav i dobrodošao.
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
jd 310 x2
jd 4755
jd 6100
ford 8730
ursus 1604
deutz 7506 x2 (jedan deutz drugi torpedo jedan sa drugi bez prednje vuce)

oko 80 ha.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh