• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima na forumu od kumića

kumić

Novi član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
10
Bok svima mi smo ustvari dva kuma koji se malo bave poljoprivredom na području moslavine . Trenutno od traktora imamo IMT 560 , Belarus 1025 , Fendt 311 LSA i čekamo johan deere 6830 koji je kupljen sad na sajmu Gudovcu , u suradnji smo sa još jednim OPG-om gdje koristimo i Massey Ferguson 8450 i Hurliman xt 135 . Slike ču staviti naknadno .
Ovdje smo prvenstveno da bi izmjenili iskustva sa drugim poljoprivrednicima ali i da se malo predstavimo ljudima jer se bavimo i uslugom KALCIZACIJE poljoprivrednih površina sa svojim materijalom (najpovoljnije u hrvatskoj).
Za Kalcitno brašno posjedujemo potrebne certifikate od strane proizviđača a prema normi HRN-ISO 7851. Toliko za sad od nas.http://www.poljoprivredni-forum.com/images/smilies/icon_pidu.gif
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
hehe, pa to bas i nije malo bavljenje poljoprivredom :mrgreen:

dobro dosao na forum ;)

moze malo vise informacija o kalcizaciji i tom svom materijalu?
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav kumovi i dobrodošli...............:partyman::partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošli na forum , želim vam puno uspjeha u radu , Živili :partyman:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ma to znam :mrgreen:

nego taj vas materijal. prodajete li ga i koja je to najjeftinija cijena na trzistu? ili iskljucivo vi razbacujete?
 

kumić

Novi član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
10
ma to znam :mrgreen:

nego taj vas materijal. prodajete li ga i koja je to najjeftinija cijena na trzistu? ili iskljucivo vi razbacujete?

Sory nisam stigao dati više informacija jer pripremamo sjetvu kukuruza .
Može se kupiti marijal pa ga sami posipate cijena je 550 kn + pdv / tona ,
pakirano u đambo vreče , ako je naša usluga posipanja ona iznosi 250 + pdv po ha. Moguće je i iznajmljivanje našeg kalcifikatora cijena ovisi o količini i lokaciji .
 

kumić

Novi član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
10
Sory nisam stigao dati više informacija jer pripremamo sjetvu kukuruza .
Može se kupiti marijal pa ga sami posipate cijena je 550 kn + pdv / tona ,
pakirano u đambo vreče , ako je naša usluga posipanja ona iznosi 250 + pdv po ha. Moguće je i iznajmljivanje našeg kalcifikatora cijena ovisi o količini i lokaciji .

Još sam zaboravio Kalcit je praškasti matrijal ko puder pa se nemože razbacati klasičnim rasipačem , profil kaže da si iz Kutine pa možeš provjeriti kod AGRO PETRA koliko je cijena kod njega puno lošiji matrijal .
 

kumić

Novi član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
10


Uploaded with ImageShack.us

Belarus je dobio generalku nakon 15000 r.sati pa je sad na rasipaču

URL=http://img835.imageshack.us/i/p4210113.jpg/]
p4210113.jpg
[/URL]

Pogled na polje 42 ha u komadu
URL=http://img687.imageshack.us/i/p4210126.jpg/]
p4210126.jpg
[/URL]

Hurliman sa roto drljačom 3 m


Uploaded with ImageShack.us

Masey sa dravom 36 diskova


Uploaded with ImageShack.us

Fendt sa gaspardom 6 redova , prvi put na polju
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast na njivi,,,i to sam jednom kosio,,,bilo je dano u zakup,,,da se pokosi,i da se izveze sve u farmu za krave,,,,ali je bilo31hektar,,,ali ovo tvoja je opaka........8):mrgreen:

Strojevi za gledat i divit se,,,,,,:supz:,,nema se ča reč nego da je sve za 10+..
Ali me sijačica i rotobrana oduševila.....:shock::shock:
 
G

GROF

Guest
., bravo majstore!

., lipota i divota Lipe Naše!, zemlje!!!., e DA, još kada je jima ki delat?!, svaka čast!, sretno VAM!...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
uh,što je lijepo viditi takav dobar komad zemlje,a ne ovi kamenjari kod mene.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh