• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima na forumu od novckyja

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Evo, nakon višemjesećnog praćenja vašeg foruma našao sam vremena da se i ja registriram i postanem član vaše zajednice. Prvenstveno me zanima šumarstvo i moram priznati da sam sa vaših stranica puno naučio od cijenjenih članova, pogotovu onih koji svojim iskustvom i inventivnošću stalno pronalaze nova rješenja kojima olakšavaju rad u šumi. Od strojeva imam stari univerzal 445 dt, prikolicu za šumu koju sam do zadnjeg vara sam radio, motorke staru dolmaricu ca i ms 660. Drva pripremam samo za sebe i za svoje prijatelje skojima smo jedna ekipa pa prek ljeta pomažemo jedni drugima. Evo toliko za početak, kad malo uđem u štos postavit ću i par slikica. Pozdrav svima!
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
za zeksona

hvala na dobrodošlici, čini mi se da je moj sused rekel da je rodom iz Mača, zove se marijan mikac
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
499
hvala na dobrodošlici, čini mi se da je moj sused rekel da je rodom iz Mača, zove se marijan mikac
jel taj tvoj sused rekel da je od novačiča to je moj sused a njegva žena ima rođake u moravču :roll:
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
jel taj tvoj sused rekel da je od novačiča to je moj sused a njegva žena ima rođake u moravču :roll:

moram ga pitati, on ti je negdje 72" godište i jedino sam čul da je negdje z Mača
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
hvala svima na dobrodošlici, postavio sam par slika na moj profil u moj album onak da vidite čime se bavim, naravno iz hobija, pa ak netko ima kakav komentar - samo napred
 
Na vrh