• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav svima od t40sb!!!

t40sb

Novi član
Tu od
22 Kol 2012
Poruka
16
pozdrav svima,, ovdje sam da bi čuo pokoji savjet a i dao naravno ako mogu i upoznao nove ljude!!!!ja sam iz okolice slavonskog broda,,,bavim se šumom,,od strojeva imam dva rusa t40,,vladimirca t25,,husqvarnu372xp,,husqvarnu61,,cjepač svrdlo,,karu 5 m,,,manju pilanu,,,a i ponešto se bavim servisom motorki,,kosilica,,trimera,,frezi!!!!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
dobro došao...nadam se da češ se snač brzo na forumu :D
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Želim ti ugodno provedeno vrijeme na ovome forumu.I ja bih se rado bavila šumom,ali onako,za šetnje,iako se najčešće izgubim,ali šta mogu kada u mome kraju ravnica i sama polja.
Dobrodošao.
 

t40sb

Novi član
Tu od
22 Kol 2012
Poruka
16
Želim ti ugodno provedeno vrijeme na ovome forumu.I ja bih se rado bavila šumom,ali onako,za šetnje,iako se najčešće izgubim,ali šta mogu kada u mome kraju ravnica i sama polja.
Dobrodošao.

Hvala!!pa i ženske ruke su nekada dobro došle u šumi,,lagano da se peče nešto pokraj vatrice i zove na rakijicu osobito u zimskim danima!!!:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh