• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav svima od zagija1972

  • Temu pokrenuo zagi1972
  • Datum prvog posta
Z

zagi1972

Guest
Kako mi nick sugerira, to je kombinacija zagreb-zagorje. Pravim imenom Krešimir, rođen 1972. i živi u Zagrebu, ali djedovina je u zagroju. Inaće iz Madžareva kod Novog Marofa.
To je ukratko to.
Pozdrav.
 
H

Hrvach

Guest
Dobro došao na forum! Kaj je ovo neka invazija iz Zagorja na forumu, tak treba :)
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
pozdrav sused
sused s razlogom,ija sam iz Mađareva, s tim da ni ja sad ne živim u Mađarevu,al ja sam ipak samo jedno selo dalje
dobro došao
 
Z

zagi1972

Guest
hvala svima na dobrodošlici.
iskreno, nebum baš preaktivan, ipak nisam poljoprivrednik, ali sve me više vuče da nekaj počnem, bar malo da smirim živce. inaće vozim tramvaj, a to je jako stresan posao.
kad odem na viksu u madžarevo, nadelam se, ali sam sretan čovjek. grad je postao pakao.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pozdrav zagi,imaš zanimljiv posao.......jednom davno sam imao priliku da idem za vozača tramvaja ali sam odustao,a možda i nisam trebao...mladost-ludost..
kažu da je fizički posao neka vrsta terapije,jednostavno se isključiš i mozak na pašu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh