• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima od zels-a

Z

zels

Guest
Srdačan pozdrav svim forumašima.
Iz Srbije sam i već duže vreme pratim ovaj forum, konkretno, temu "Tomo Vinković". Ovaj forum je "krivac" što sam i ja kupio jednog "Tomu Vinkovića", PE 18. Na njemu ima nedostataka, tako da će mi biti potrebna pomoć forumaša.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ljep pozdrav i dobro došao tvoj Tomo če sigurno brzo u akciju ima dosta tu znalaca za tu makinu
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav i dobro došao , tomica je stari ali još on može dobro raditi :D
 
Z

zels

Guest
ljep pozdrav i dobro došao tvoj Tomo če sigurno brzo u akciju ima dosta tu znalaca za tu makinu
Hvala na dobrodošlici.
Nisam siguran da će BRZO u akciju ali će sigurno imati AKCIJU.
 
Z

zels

Guest
Pozdrav i dobro došao , tomica je stari ali još on može dobro raditi :D
Hvala na dobrodošlici
Tomica jeste stari, dugo nije radio ali se nadam da ću ga srediti da radi kao satić, (ili bar da radi kako treba).
 
Z

zels

Guest
Dobrodosao na forum, toma je stari al puno kvalitetniji od `nove` serije
Hvala na dobrodošlici.
Ne znam da li je bolji od novijih serija, (nadam se da jeste) ali ću se truditi da svi budete u toku reparacije kao i radova u polju :mrgreen:.
 
Z

zels

Guest
Pozdrav , dobrodošao na forum :partyman:

Hvala na dobrodošlici.
Poslao si prave smajliće jer će Tomica obrađivati zasade šljive, (što znači-ŠLJIVOVICA) :rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh