• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

R

Ratarko

Guest
Misliš :wink:
Sad če bobo svaki tren i odoše ti i ovi naši komentari u oblivion 8)
 
B

Bobo

Guest
Evo, Bobo dosao i umalo u nesvijest pao...


Opet moram napominjati pa postojanje tipke EDIT...
 
P

paor

Guest
bobo

- bilo bi dobro upozoriti da nakon početnog upoznavanja dečki prenesu diskusiju na zato određen forum

- pomakni kazaljke na satu
 
B

Bobo

Guest
Dobro, upozoravam ja stalno, i Tomislav je toga bio svjestan, posto je duze od mene na ovom forumu< tako da tu opravdanja nema...


Ovi novi clanovi, neka postajum brate koliko zele, ali nece jos dugo...


Evo, iznad ima dupli post koji necu brisati, jer nije "monolog" i u sebi sadrzi slike. Ali ovo sto je Tomisalv napravio, ne dolazi u obzir da cu ostavljati vise...
 
Č

Čugi

Guest
Pozdrav za sve na forumu, pratim vas več neko vreme, te se reših pridružiti, (nadam se da je zabranjena priča o politici), iako vidim da nema poljoprivrednika iz Srbije. Ovde kod nas nema ovakvih foruma. Zovem se Boba, iz Nove Pazove sam (20km od Bg-a u Sremu). Poljoprivredom sam se počeo baviti pre 5 godina sasvim neplanirano, ušao sam u neki ortakluk, to je trajalo 3 god. i puklo je nažalost, ali sam uspeo izvuči svu svoju mehanizaciju i 25 jutara zemlje koliko sada sam obrađujem protekle 2 godine. Normalno planiram se proširiti, no to ovde jako teško ide. Moje makine su Zetor 7011 i IMT 539, uz svu prateču mehanizaciju. Nadam se lepom druženju i razmeni iskustava ovde sa vama!
 
B

Bobo

Guest
Dobro nam dosao!

Kako nema poljoprivrednika iz srbije, kad ih ima 2-3?

Nadam se i ja dobrom druzenju i da ces i poslati koju sliku svojih strojeva...
 
P

paor

Guest
u srbiji jedna vrlo ozbiljna ekipa priprema polj. forum,
javim kad mi jave...
 
Č

Čugi

Guest
Hvala na dobrodošlici! Ok Bobo , naleteh malopre i na post Bojana iz Kš, mada ranije eto nisam primetio. Još eto da dodam da imam 28 godina.
 
B

Bobo

Guest
Da, "bojance" i jos sigurno dvojica koji su aktivni... Za ostale ne znam, ili sam zaboravio. Ne mogu se sada sjetiti nickova, ali su tu :oops:
 
R

Ratarko

Guest
Meni pada na pamet jedino član zgonja ( uz spomenutog bojance ) koji je aktivan a da je iz Srbije .
 

Najnoviji postovi

Na vrh