• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
Pozdrav svim forumašima. Ime mi je Smiljan. 37 mi je godina i dolazim iz mjesta Trnovec Bart. koje se nalazi u blizini Varaždina. Suprug sam i otac dvoje djece (15 i 12). Već duže vrijeme pratim ovaj forum i jako mi se sviđa pa sam se odlučio prijaviti. Bavim se nešto sitno povrtlarstvom i to proizvodnjom mladog luka u manjim količinama kojeg prodajem u kučnoj prodaji to oko Uskrsa. Od strojeva i alata posjedujem klasični alat: motika, zubače ili grablje, vile i sl. a za veće poslove posudim od bratića IMT 533, plug, tanjurače te platim da mi se pofreza. Eto za sada toliko od mene.
 
C

chickenlover

Guest
Pozdrav svim forumašima. Ime mi je Smiljan. 37 mi je godina i dolazim iz mjesta Trnovec Bart. koje se nalazi u blizini Varaždina. Suprug sam i otac dvoje djece (15 i 12). Već duže vrijeme pratim ovaj forum i jako mi se sviđa pa sam se odlučio prijaviti. Bavim se nešto sitno povrtlarstvom i to proizvodnjom mladog luka u manjim količinama kojeg prodajem u kučnoj prodaji to oko Uskrsa. Od strojeva i alata posjedujem klasični alat: motika, zubače ili grablje, vile i sl. a za veće poslove posudim od bratića IMT 533, plug, tanjurače te platim da mi se pofreza. Eto za sada toliko od mene.

Djesi Lesi, woof, woof...:rolfer::rolfer::rolfer:...Izvini, morala sam se malo nasaliti, osim sto radimo, mi se ovde i zafrkavamo (valjda si primetio). I ja gajim izmedju ostaloga srebrenac, pa ko zna, mozda bude korisne razmene informacija. Pozzzz...:partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
pozdrav i dobrodošao na forum...
j0gx9z.jpg
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
Djesi Lesi, woof, woof...:rolfer::rolfer::rolfer:...Izvini, morala sam se malo nasaliti, osim sto radimo, mi se ovde i zafrkavamo (valjda si primetio). I ja gajim izmedju ostaloga srebrenac, pa ko zna, mozda bude korisne razmene informacija. Pozzzz...:partyman:

Ma nema problema nemaš se šta izvinjavati. I ja se nadam da ćemo se čuti u vezi luka.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:partyman: Varaždinec vareždinec domovine radnik..... :finga:
Šala, pozdrav dobro došao i još bolje se snašao.....
Kad nas već pratiš znaš kakvi smo :gitarist:
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
:partyman: Varaždinec vareždinec domovine radnik..... :finga:
Šala, pozdrav dobro došao i još bolje se snašao.....
Kad nas već pratiš znaš kakvi smo :gitarist:

Da bi čovek reč rekel a kamo li rečenicu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bok. Kak to misliš? Nisam razumio pitanje:scratch

Pozdrav svim forumašima. Ime mi je Smiljan. 37 mi je godina i dolazim iz mjesta Trnovec Bart. koje se nalazi u blizini Varaždina. Suprug sam i otac dvoje djece (15 i 12). Već duže vrijeme pratim ovaj forum i jako mi se sviđa pa sam se odlučio prijaviti. Bavim se nešto sitno povrtlarstvom i to proizvodnjom mladog luka u manjim količinama kojeg prodajem u kučnoj prodaji to oko Uskrsa. Od strojeva i alata posjedujem klasični alat: motika, zubače ili grablje, vile i sl. a za veće poslove posudim od bratića IMT 533, plug, tanjurače te platim da mi se pofreza. Eto za sada toliko od mene.
forum , to smo mi
29qazo8.gif
?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro došao , i što prije se snašao .
Naravno , pozdrav i živio :partyman:
 
C

chickenlover

Guest
Nemoj se ljuti ali ti si pitao dali si ti taj koji mi se sviđa:finga:

@Puknuti ti je ovde jedan od intelektualaca :)rolfer:), pa ga nekad ne razumes. Ne brini, pojednostavi on to kasnije sa prikladnim crticem. :rolfer:
 
Na vrh