• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav svima

A

agrifer

Guest
bok svima zovem se daniel živim u rovinju imam 33godine :partyman:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
opčenito bravarije tj. sve radiš ili si se specjalizirao za nešto mislim kao na ogarde i sl.
a kako je u rovinju ima 5 godina da sam tamo bio i dosta je ljep i uredan grad tj. jakoje uredan bar što sam ja vidio
 
A

agrifer

Guest
opčenito bravarije tj. sve radiš ili si se specjalizirao za nešto mislim kao na ogarde i sl.
a kako je u rovinju ima 5 godina da sam tamo bio i dosta je ljep i uredan grad tj. jakoje uredan bar što sam ja vidio

portuni ograde krpanje traktorskih prikolica i izrada naletnih utovarivača za traktore. rovinj ,,lipi ali skup grad za preživljavanje
 
A

agrifer

Guest
portuni ograde krpanje traktorskih prikolica i izrada naletnih utovarivača za traktore. rovinj ,,lipi ali skup grad za preživljavanje

dali mogu ovdje postaviti slike mog zadnjeg uratka za moj imt 539
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
da to sam čuo da je skup grad
ja sam tamo prije pet godina kubio bager u jednoj firmi pa dok smo čekali neke papire smo malo šetali po gradu i jako su uslužni bili ljudi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,929
dali mogu ovdje postaviti slike mog zadnjeg uratka za moj imt 539
Samo udaraj majstore, to je ionak najčitaniji dio foruma. Jel to onaj iz potpisa?
 
A

agrifer

Guest
Samo udaraj majstore, to je ionak najčitaniji dio foruma. Jel to onaj iz potpisa?

da to je onaj i sada pravim još jedan sutra slijede slike radova samo kada skužim kako postavit slike
 

Najnoviji postovi

Na vrh