• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

pozdrav svima

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
696
pozdrav svim članovima foruma,ja sam se evo registrira na ovaj forum jer odnedavno imam nekakav traktorćić,i ponešto slobodnog vrimena i ponešto zemlje.do nedavno nisam ima vrimena za radit oko zemlje,pa sam sad baš ono žutokljunac,šta se kaže.vidija sam da ovdi ima dosta informacija koje bi mi mogle bit korisne.možda i ja nekom budem od koristi jer varim nekoliko varenja i imam aparaturu doma.ako nekog nešto zanima slobodno pitajte.pozdrav

B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.................:partyman: :partyman:

Najnoviji postovi

Na vrh