• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav svima

lipic

Član
Tu od
20 Svi 2012
Poruka
103
ja sam vaš novi član i nadam se da ćemo se ugodno družiti,živim u okolici duge rese,od strojeva imam traktor ursus 335 kojeg sam nedavno kupio pa su mi iskustva slaba sa njime,nadam se da ćemo kroz naše druženje doći do meni potrebnih saznanja!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
N

nikola_popic

Guest
Mali Ursus

ja sam vaš novi član i nadam se da ćemo se ugodno družiti,živim u okolici duge rese,od strojeva imam traktor ursus 335 kojeg sam nedavno kupio pa su mi iskustva slaba sa njime,nadam se da ćemo kroz naše druženje doći do meni potrebnih saznanja!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ja ga imam od 1973 god. samo jedna generalka !
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav, dobro nam došal!, čitamo - pišemo se., Bog! ...
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ja sam vaš novi član i nadam se da ćemo se ugodno družiti,živim u okolici duge rese,od strojeva imam traktor ursus 335 kojeg sam nedavno kupio pa su mi iskustva slaba sa njime,nadam se da ćemo kroz naše druženje doći do meni potrebnih saznanja!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Tamo svi imaju duge rese :D

pozdrav i dobrodošel, Ursus-đija! :weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša......................:partyman: :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh