• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima!!!

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Evo za početak dobar dan svima. Često gledam po forumu i pratim vaše TEME a pošto i ja imam traktor jučer sam odlučiuo da i ja postanem član foruma. Dečki svaka čast za vaše izume i samo tako naprijed...
 
S

Sljiva-men

Guest
Evo za početak dobar dan svima. Često gledam po forumu i pratim vaše TEME a pošto i ja imam traktor jučer sam odlučiuo da i ja postanem član foruma. Dečki svaka čast za vaše izume i samo tako naprijed...

Pozdrav i dobrodosao...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Lijep pozdrav i dobro nam došao :gitarist: :partyman: :partyman:
Čime se baviš: povrtlarstvom, ratarstvom, stočarstvom...? Kakav je traktor, šta imaš od priključaka, koliko obrađuješ zemlje?
 

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Lijep pozdrav i dobro nam došao :gitarist: :partyman: :partyman:
Čime se baviš: povrtlarstvom, ratarstvom, stočarstvom...? Kakav je traktor, šta imaš od priključaka, koliko obrađuješ zemlje?

imamo ja i ujak zajedno: imt533 i zetor4711 a sta se tiče priključaka svega pomalo.
 
M

marko79

Guest
Evo za početak dobar dan svima. Često gledam po forumu i pratim vaše TEME a pošto i ja imam traktor jučer sam odlučiuo da i ja postanem član foruma. Dečki svaka čast za vaše izume i samo tako naprijed...

Dobro došao i ja sam novi u forumu :blackeye šta imaš od traktora ?
 
Na vrh