• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

Matija24

Novi član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
7
Pozdrav, ja sam Matija iz Vrbovca, za forum sam saznao sasvim slucajno preko pretrazivaca google... Nedavno sam se "modernizirao" kupnjom neispravnog Goldoni super Speciala koji trenurno popravljam...

Inace u obitelji se bavimo vinogradarstvom i podrumarstvom, otac je osvojitelj mnogih medalja i visokih ocjena na izlozbama vina, uz to imamo vocnjak i nesto malo zemlje.

Osim Goldonija posjedujem Gorenje Mutu (zvanu mutava:rolfer:) od prikljucka ima kopačicu, strižnu kosu, plug, prikolicu...
Benassi "skakavac" te kosilice, motorne pile, trimer...

Planiram kupit kopačicu i plug za Goldoni, izradu pogonske prikolice za koju sam nabavio diferencijal...
Razmišljam o kupovini Tomo Vinkovica u losem stanju te generalnom uređenju kao sto uređujem Goldoni SS
2_zps5c6b9524.jpg
1_zpsd678d1be.jpg

4_zps20cf089f.jpg
3_zps2166329d.jpg

55_zpsa92c1e7f.jpg
5_zps22088cf0.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh